Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Vodafone...

Mi a véleményetek a Vodafone Tuti csomagjáról?

Figyelt kérdés
Érdemes előfizetni? Valóban 19 forint a percdíj, rejtett költségek nélkül? Ez már az áfás ár?

2016. okt. 19. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Ez feltöltőkártyás. Nekem már csak ezért sem kellene. Aki komoly embernek tartja magát, annak legyen már 4000 forintja havonta egy előfizetésre.
2016. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

"Aki komoly embernek tartja magát, annak legyen már 4000 forintja havonta egy előfizetésre."


Ezt nem igazán értem. Én havonta kb 5, max 10 percet telefonálok hagyományos úton. A többi hívásom Messengeren, illetve Viberen keresztül történik.

Egy 4-5000 Ft-os csomagba van kb 500 MB internet, és 100+ perc lebeszélhetőség. Az utóbbira nincs szükségem, az előbbi meg elég 1 hétig de inkább kevesebb. Utána vagy lassított lesz a net vagy pár naponta vásárolgathatok kiegészítő adatjegyeket ha netezni akarok és akkor máris 10 ezer forint környékén van a számla.

Ezzel szembel például a Telenornál én 3500 Ft-ot fizetek 5 GB (!) netért, és bőven marad lebeszélni való egyenleg is. Ha elég sok összegyűlik van hogy egy hónapban semmit sem kell rátölteni.

Hülye leszek havidíjasba átmenni.

2016. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

"a Telenornál én 3500 Ft-ot fizetek 5 GB (!) netért"


Álmodban.

2016. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez jó ajánlat! minden irányba 19 ft. Én egyik kártyámon már át is álltam, a másikon meg a net+ van
2016. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A berletes csomagokkal mindig megszivatnak. A magyarazat az hogy ha voltal olyan hulye hogy hozzajuk kototted magad 1 vagy 2 evre akkor lassak hogy atverheto vagy es tovabb huzzak le a bort rolad az extrakkal. Peldaul nem adnak csak par mega netet vagy par szaz percet, aztan ha lebeszelted / lenetezted akkor jonnek a horror aru extra utantoltesek. Tulajdonkeppen a berlet ugyanolyen feltoltos mint a feltoltos kartya csak mar alapbol megszivatnak 5000 forinttal.
2016. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt meg elfelejtettem mondani hogy ha elofizetos vagy es valamire nem figyeltel elegge a beallitasokban es meghuzatod a netet a csomag kapacitasan tul akkor fizetsz 10x-esen a megabajtert. Ha eleg hulye vagy akkor tobb tizezres vagy akar szazezres szamlat is produkalhatsz.


Feltoltosnel nem all fenn semmi veszely mert a tullepesnel megall a jatek es kesz.

2016. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Jaj, hatos, de nagy hülyeséget beszélsz, akkorát, hogy az már fáj!


Nincs már egyik szolgáltatónál sem túlforgalmazás, sebesség lassítás van, ha túllépted a keretedet. Látszik, hogy egy tini vagy, akinek még az életében nem volt előfizetéses száma.

2016. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Álmodban."


Ne álmodozz, hanem nézz fel a Telenor honlapjára.

2016. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnéztem. 5GB-os feltöltőkártyás net 6000 forint.
2016. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz helyen nézed:

[link]

2016. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!