Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne az, hogy...

Hogyan lehetne az, hogy telefonon legyen nekem egy teljesen privát jegyzetem? Amit csak én tudok olvasni?

Figyelt kérdés
Ami fontos, hogy az új telefonomon nincs előre telepített jegyzet!! És az előzőn nagyon sok jegyzetem volt kb. 20 fájlban. Szeretném hogy meglegyenek az újon is, de egyszerűen nem merem elküldeni emailben magamnak. És nem a jelszó a gond. Törlöném is utána. Meg minden alkalmazás hozzáfér mindenhez, igaz felét letiltottam, de így is elbizonytalanodok hogy tároljak adatokat...A telefonomat más nem nézegeti, nem arról van szó. Pedig nekem fontos, hogy egy helyen legyen minden, privátban, ez szerintem mindenkinek kijár. Csak normális válaszokat várok.
2016. okt. 19. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Tkp. nem tudom mitől félsz, de csinálj magadnak hangjegyzetet, és ne küld el sehova, csak mentsd el. Nevet is adhatsz neki, albumba is gyűjtheted. És csak te hallgathatod.
2016. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" ez szerintem mindenkinek kijár. "

Ez nem így működik.

2016. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor kinek nem? Nem szoktam amúgy ilyen őszintét írni
2016. okt. 19. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de egyszerűen nem merem elküldeni emailben magamnak."


Üldözési mániád van, hiába is javasolnánk bármit, az neked nem lenne elég biztonságos.

2016. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert te mernéd? komolyan kérdezem. A jegyzeteidet, amit legjobb lenne ha csak te látnál.
2016. okt. 19. 22:42
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Akkor küldd el titkosítva. Azt senki nem fogja elolvasni, akinek nincs hozzá kulcsa...

Vagy közvetlenül küldöd NFC-n (esetleg BT-n) keresztül.

Vagy kimásolod pendrive-ran aztán onnan az új telefonra. OTG hiányában PC-n keresztül...

Rengeteg biztonságos módszer van. De ha tényleg paranoiás vagy, akkor a jó öreg PGP segíthet rajtad.

2016. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, de az is igaz, hogy ezekből csak a Bluetooth-ot ismerem. Nem vagyok paranoiás, csak óvatos, nem kell mindjárt a legrosszabb szót használni.! Én csak vigyázok az adataimra és bizalmatlan vagyok.
2016. okt. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!