Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon mizu d402 (Android)...

Navon mizu d402 (Android) telefon hol tárolja a névjegyeket?

Figyelt kérdés
A telefonom kijelzője meghibásodott(állandó fehér háttér,pár fekete krix-krax) szeretném lementeni róla a tárolt telefonszámokat.Pár számot csak a telóban tároltam nem volt rajta a sim kártyán se mentés, se google szinkronizálás. USB-n keresztül számítógéppel hozzáférek a telefonhoz, látom a mappákat és az abban lévő fájlokat, csak azt nem tudom hogy olvassam ki belőlük a telefonszámokat?

2016. okt. 19. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A rendszerfájlokat is látod, nem csak az sd kártyát?

[link]

[link]

2016. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy D402 nevű mappa, ezen belül: .android .android_secure .dataapp stb mappák nem tudom a rendszerfájlokat hol kell keresni annyira nem vagyok benne a témába :S
2016. okt. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!