Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még venni Samsung...

Érdemes még venni Samsung Galasy s5-öt? Tudom, tudom, nem mostani telefon, de s6-ra és s7-re sajnos most nincs pénzem.

Figyelt kérdés
Akinek esetleg van, hogy van vele megelégedve? Milyen fényképeket csinál? A lassított videofelvétel milyen? Esetleg képet ha tudna valaki csatolni. Köszi!
2016. okt. 20. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érdemes. Nekem 2 éve van meg, nagyon megszerettem. Vízálló, bővíthető, gyors, és bármennyire is haszontalannak tűnik az infra egy telefonban, ez bizony egy nagyon jó dolog az S5-ben. Gyönyörű képeket csinál, ha jók a fényviszonyok. Sötétben már eléggé zajosak a képek, illetve az előlapi kamerától sem dob hátast az ember. Hozzáteszem amikor megjelent szerintem a TOP 3-ban benne volt fotózás terén.


A lassított videofelvétel jó móka, de ha 5-ször használtam eddig szerintem sokat mondok. Azt tudni kell, hogy a hangot nem veszi fel ilyenkor - szemben az iPhonenal. Rengeteg olyan hasznos dolgot pakoltak bele, amit egyszerű halandó nem is nagyon kezel, például MirrorLink, pulzusmérő, ujjlenyomat olvasó.


Volt szerencsém S6-hoz, és az igazat megvallva a mindennapi életben nem szembetűnő a sebességkülönbség. Egymás mellé téve a két telefont azért látszik melyik erősebb, nyilván az újabb.


Rossz tulajdonságokat nem nagyon tudok mondani. Előfordult már, hogy lefagyott, de az inkább a Messengernek volt köszönhető. Ha még van kérdésed szívesen megválaszolom őket.

2016. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú,nagyon szépen köszönöm!! Most így hirtelen,nem is tudok mit kérdezni. Talán annyi,hogy a mini változata mennyiben rosszabb? Esetleg azt nem próbáltad? Azt tudom,hogy a kamerája gyengébb.

Egyre szimpibb ez a telefon nekem.😊

2016. okt. 20. 22:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze most jutott eszembe egy. A kártyája nano ism vagy micro sim?

Elnézést,hogy elírtam a címben a nevét. Természetesen Galaxy.

2016. okt. 20. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbban, ezerszer jobb telefonokat kapsz.

Meizu MX6, Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition, Vernee Apolló Lite, csakhogy egy párat említsek. Tényleg nem érzem, miért szükséges több éves modell.

2016. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz telefon, de az árát abszolút nem éri meg! Még most is majdnem 100 ezer Ft, amiért hardveresen már sokkal jobb telefonokat lehet kapni, nem csak olyanokat, amikben 32 bites processzormagok és 2 GB ram van! Amúgy kamera, kijelző, tárhely, akksi - minden rendben van vele, szoftveresen is van rá Marshmallow, ami szinte a legjobb (főleg mivel a Nougat még nagyon ritka, annyira új), de ahogy említettem, ennyi pénzért azért nem luxus egy "csiszoltabb" hardver!
2016. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!