Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a Windows Phone elonyei...

Mik a Windows Phone elonyei az Andoiddal szemben?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 09:06
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Semmi.
2016. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel mind a két platformot használtam így tapasztalatom szerint az hogy a WP nem esik szét annyiszor és nem fagy le mint az Android. Amúgy ezen kívül semmi előny.
2016. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem.érdemes olywt venni, kifutott platform
2016. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
És vírusos sem lesz soha a Windows Phone.
2016. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Stabilitàs csak, és ezen túl semmi màs. Nekem volt windows phonem, alig hittem, hogy megszabaduljak tőle, mivel eladni senkinek nem tudtam, így kalapàcs alà került, annyira idegesített. Nincs normàlis messenger rajta, amin telefonàlni is lehet, nincs normàlis instagram, facebook app. Még a viber, facebook sem megy rajta rendesen. Az irodai appok mentek rajta normàlosan, de au minden mobiltelefonon megy. Alkalmazàskínàlata sokkal szűkösebb, mint az androidé. Annak ajànlom csak, aki olcsóbban akar stabil rendszerű telefont, és csak irodai finkciókra hasznàlnà. Mindenki màsnak egy normàlis hardverű androidos telefon, vagy iphone.
2016. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

LOL, ezt a kérdést fordítva kellett volna feltenni, akkor azt mondanám: minden


Így viszont csak az elsőt tudom ismételnei: semmi


A wp már abban a pillanatban elb*szott volt, amikor kitalálták.

2016. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hannibalking ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz akik azt írjak hogy: semmi. Sajnos ez ennyi.


A WP nagyon is jó oprendszer lehetett volna ha a Microsoft hanyagolja el és nem teszi tönkre mellé az éllovas Nokiát.


De tény mára az üzleti szegmensen kívül sehol nem érdemes WP-t használni.

2016. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gilicze Ferenc válasza:
24%
Először is ,a csúcs (100 000 ft felettit nem kell össze hasonlítani az alap wpfonnal ! A brágá és már wd. 10 el futó telok már viszont nagyon jók (50-60000 felett) főleg ár érték függvényében. Az enyémen fut minden ami lényeges face,vider ,skyp,navigáció (nem melesleg ofline is),böngésző(internet),google térkép wazze .Azonkivül s wd. mindig frisűl a legujabra ( a droid ha meg veszed 5.5el az mindig az marad ). A lumnia 735 on van olyan funkció amivel online filmeket nézünk úgy hogy a képet ki rakom a tv-re (ezt samsung tab 170000-ért tudná ).
2016. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Kiadni 50-60-at egy winfosra? Ne viccelj elavult hulladek rendszer. Negyedannyi app van ra mint androidra vagy iosra. Messengeren nem tudsz telefonalni, nincs Snapchat, a facebook sokkal elmaradottabb a konkurenciahoz kepest. Semmi normalis jatek, oke lehet mondani hogy nem jatszani veszed, de akkor is sokkal tobb app es tobb funkcio van androidra es iphonera. A windows kifutott rendszer, nem is gyartanak tobbet elvileg.
2016. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!