Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 2016 vélemén...

Samsung Galaxy A3 2016 vélemények?

Figyelt kérdés
Nemsokára új telefont veszek, és ez tetszik, meg a Sony Xperia XA. Most egy Samsung Galaxy S Duos 2-m van, és nem tudom, merjek-e megint Samsungot venni. Hosszú távra vennék, ez a telóm 2 éves, és 2 problémám van vele: az akksija olyan szinten kuka, hogy töltő nélkül már nem is működik, fel is van púposodva, rendeltem is bele újat, hogy amíg nem veszek új telefont, tudjam használni. A másik gondom, hogy rendkívül idegesítően be van lassulva. Nincs tele alkalmazásokkal, és túl sok képem meg zeném sincs. A kérdés az, hogy találkozhatok-e ezekkel a hibáknál egy új Samsungnál is? Azt hallottam, hogy az akksi-probléma meg a lassúság Samsung-típushiba, ez még mindig így van? Ráadásul az A3-asnak nem cserélhető az akksija, számíthatok arra, hogy másfél év után bekrepál? :/ Bocsi a kisregényért :)

2016. okt. 21. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lassúság nem Samsung, hanem Android probléma. Szerintem nincs semmi meglepő, hogy beszart a telefonod két év után. Általában ennyi időre tervezik ezeket.
2016. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ragaszkodom az Androidhoz, mert vannak alkalmazások, amiket megszerettem és csak azon futnak, + könnyű Windows alapú számítógéppel használni, minden szabvány rajta, stb. Én is elgondolkodtam ezen, hogy direkt csak 2 évesre tervezik... a legelső telefonom 12 éves, és nagymamám vígan használja, semmi baja nincs...de a mai telefonok már tényleg nem ilyenek.
2016. okt. 21. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Samsung ebben a kategóriában felejtős. A Sony XA jobb vétel lenne.
2016. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Sony nagyon tularazott a tudasahoz kepest. A Xiaomi vagy Huawei jobb vetel szerintem. Ezek kozott is keresgelj!
2016. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem veszek kínai telefont, ezt is elfelejtettem mondani...nálam csak Samsung vagy Sony játszik, azokból próbálom megtalálni a megfelelőt :D
2016. okt. 22. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Te tudod, de a sony nagyobb hulladek amugy mint barmelyik kinai. A Huawei versenyzik a Samsunggal sot azon sokkal jobb az android es olcsobb is valamivel.
2016. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eddig 3 Sony / Sony Ericsson telefonom volt, mindhárom működőképes a mai napig, és semmi bajom nem volt velük, úgyhogy hagy tudjam már jobban, hogy mi az a márka ami nekem megfelel
2016. okt. 22. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hulye vagy vedd akkor azt amit akarsz, en csak segiteni akartam hogy fele annyiert egy ketszer olyan jo telot kapj, de akkor adjal ki az ipari hulladekra hetven ezreket.
2016. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nyilván azt veszek amit akarok, nem te fogod megmondani... a minősítéseidet meg hagyd meg magadnak légy oly szíves, szerintem inkább az a hülye, aki nem bírja elviselni, ha valaki nem osztja a véleményét


a hasznos válaszokat pedig köszönöm :)

2016. okt. 25. 18:05
 10/11 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem A vagy B telefon a jobb, erre jössz azzal, hogy vegyek x, y meg z-t... hát komolyan mondom az agyam eldobom az ilyen emberektől, nyilván nem véletlenül úgy tettem fel a kérdést, ahogy -_-
2016. okt. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!