Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 telefonom hogy tudom...

LG G3 telefonom hogy tudom root-olni?

Figyelt kérdés
Android 6.0 V30n-EUR-XX

2016. okt. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
XDA-n megtudod nézni
2016. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:

LG One Click Root script nyitja.

Nekem G2 van, azt az 1.3 verzióval nem sikerült, a régebbi konzolos 1.2-vel tudtam megoldani. Érdekes, hogy kétszer kell indítani a scriptet: első alkalommal végigmegy, majd a végén közli, hogy befejezte -csak éppen nem történt semmi. Közvetlenül ezután mégegyszer elindítva már elvégzi a rootolást. Szóval lehet, hogy neked is trükközni kell (vagy az én készülékem egy különlegesen hisztis példány).

Ahogy előttem írták, az XDA-n megtalálható (vagy a telefonnal foglalkozó Mobilaréna fórum topicnyitó bejegyzésében (témaösszefoglaló) minden alapvető információt fel szoktak tüntetni ezzel kapcsolatban -természetesen linkekkel együtt).

2016. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 JociMilan válasza:
V30n verziót még nem lehet rootolni. LG G3 mobilarena.hu oldalán levő fórumon olvasgass, én minden nap nézem, onnan tudok meg hasznos információkat.
2016. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Ok. Nem teljesen vagyok képben a G3 részleteivel, nekem G2 van. Itt a v30 a Lollipop romok jelzése, amit a leírt módon rootoltam többször is. Az adott verzió rootolása -amennyiben ma még nem megy- az XDA oldalára ki fog kerülni. Amennyiben fontos és sürgős a root, akkor érdemes lehet meggondolni egy rootolható szoft telepítését...
2016. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!