Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone 6/6S vásárlási...

Használt iPhone 6/6S vásárlási tippek?

Figyelt kérdés
iPhone vásárlás elott vagyok, es tanácsokat várok mit nézzek, meg, hogy nem e hamis, vagy hogy nem lopott, vagy hogy teszteljem hogy nincs belassuval, stb.

2016. okt. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem veszel használtat. Hidd el, nem éri meg - és ezt tapasztalatból mondom. Egy iPhone 6-t nem szívesen adnak el csak úgy, ki tudja, mi baja van, miért adják el.
2016. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem biztos hogy csak rosszakat adnak el. Van több parkoló ahol új ájfont is árulnak , öltönybe , lakkos cipőbe az üzlet emberek. Nem hiszem hogy át akarnának verni.
2016. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Parkolóba nem akarok venni, múltkor is megszívtam
2016. okt. 21. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Iphone-t sem éri venni, nem hogy használtat
2016. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy hamis vagy nem az imeiszám alapján ellenőrizheted, hogy lopott-e az általában már akkor kiderül ha az emberünk nem tud kilépni az icloud fiókból.


Tesztelés háát ha "be is van lassulva" amit egyébként nem hinnék itunessel lazán újra teheted (én a helyedben ha 9.3.5. szoftver vagy alatt jutnék hozzá nem csinálnám meg max gyári beállítások vissza álításával)

10 szoftver szerintem szar, esetleg ha jailbreakelni akarsz azt 9.2-9.3 a legutolsó amit lehet.


Még valami zenét játssz le rajta, videót, telefonálj vele, hogy nem recseg-e, wifi gps teszt stb


+Ha megvan neki a számla a vásárlásról azt kérd el ha nincs gari (+1 év szavatosság van gari lejárta után ha magánszemély veszi a telefont) [Már ha odaadja]

2016. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!