Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az arany színű...

Machapple kérdése:

Szerintetek az arany színű teló lányos?

Figyelt kérdés
sziasztok én egy samsung galaxy j5 re gondolok hogy feketébe szebb vagy aranyban? kérlek válszoljatok van hozzá link: [link]
2016. okt. 22. 07:06
 1/5 A kérdező kommentje:
előre is köszi és fiú vagyok
2016. okt. 22. 07:07
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
nem lányos, csicska pávás.
2016. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az arany az búzás, a samu az lányos.
2016. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lányos és nem pávás.

Viszont, kettő más dolog is van:

1. Emagot kerüld.

2. A Xiaomi Redmi 3S Prime okostelefon nem csak hogy 5K-val olcsóbb (kiszállítást hozzáadva, csak 4k-val lesz olcsóbb), hanem sokkal jobb is: dupla annyi a RAM-ja (3 GB), a ROM-ja meg négyszer több (32 GB), újabb az Android verziója (bár mindkettő márkának egyedibb az Android verziója, de a Redmi 3S Prime, a 6.0-ás Androidra épülő, MIUI 8-al veszed meg). Ja és a 4G-nél fontos, B20 támogatással is bír, ujjlenyomat olvasóval is felszereltsék és akár, távirányítóként is használhatod (az IrDA infravörös modul segítségével).

Úgyhogy sokkal jobb választás van, kicsit olcsóbban.

2016. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jólvan ez csak egy példa volt meg tudom venni mediamarkt-ban is csak a szín miatt mondtam ezt a linket
2016. okt. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!