Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem érzékel mióta...

A telefonom nem érzékel mióta lemerült nem tudom mi lehet vele valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
de próbáltam ki kapcsolni aksi kivevésével majd be de semmi majd ezután a három gombos módod majd ezt írta ki:please connect usb cable to your computer and open hisuite igazábol ez azt jelenti h csatlakoztassam a gépre és nyissam meg a hisuitet ami nem tudum h mi tehát nem tudom micsináljak mert utoljára töltés módon volt és nem tudom hogyan rácsatlakoztatni a gépre...szervízbe nem akarom vinni annyit nem ér csak még is jó lenne ha működne ja és a telefonom márkája : huawey y550 l01 válaszokat előre is köszönöm.
2016. okt. 23. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


csináld azt amit mondd, usbn a gépre hisuiteal visszarakod rá a szoftot.

2016. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rákantintottam letoltottem de nem akarja megnyitni
2016. okt. 24. 00:13
 3/6 A kérdező kommentje:
sikerult megnyitni most ott tartok h visszarakom de kozben az usb kabel elmodult de visszatettem remélem nem lessz igy baj egyb.mennyi ido?
2016. okt. 24. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz szerencsétlenkedni :-D Hogyhogy szoftolás közben kihúztad a kábelt? :-D
2016. okt. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem huztam ki csak elmozdult
2016. okt. 24. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jo. Es mi lett, sikerult?

Most mit mutat a telo?

2016. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!