Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC 10 tulajok, hogyan kell...

Hunika14 kérdése:

HTC 10 tulajok, hogyan kell kikapcsolni a gyorstoltesi funkciot, mar amennyiben lehetseges?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a segitseget!

2016. okt. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit csinálnod, csak olyan töltőt használni ami nem ad neki nagy áramot.

Lehet hogy a mostani töltőd se alkalmas rá.

2016. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam en erre, csak a regi toltom nem passzol bele, s az anyum Lenovo tabletjee sem.
2016. okt. 24. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja értem, ebbe más C típusú csatlakozó van.

Nem probléma, ha a töltő kábele és a töltő szétcsatlakoztatható, a kábellel pedig a számítógépről töltöd.

Gondolom ez amiatt van, hogy valahol olvastad/hallottad hogy a gyorstöltés árt az akkunak.

Annyira nem. Mondjuk 2 és fél év helyett csak kettőt fog kibírni. Nem gond, addigra már vagy rég összetörted, vagy egy újabb csodajószágra áhítozol majd.

2016. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magamat ismerve biztosan fogok ahitozni...:)) Nem olvastam azt, hogy artana, csak ugy-e melegedik a gyorstoltessel (inkabb csak langyosodik), s gondoltam, hogy kerek tanacsot, de laptoprol valoban tudom toltetni. Koszononom a segitseget!
2016. okt. 24. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A laptopos megoldás tökéletes, arról nem fog melegedni mert nem ad neki csak harmada-negyede áramot, cserébe annyiszor tovább tart feltölteni.
2016. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!