Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes sima Iphone 5-öt...

Érdemes sima Iphone 5-öt venni használtan vagy újonnan?

Figyelt kérdés
itt nem az 5s-re gondolok
2016. okt. 24. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Túl régi. 5s-t sem érdemes, sima 5-öt még annyira sem.

Talán ha használtan nagyon-nagyon jó áron meg tudod szerezni ismerőstől. Egyébként semmiképpen nem szabad megvenni.

Régi, elavult, és még mindig drága.

2016. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elavult. Szerintem. Abban az árban már tudsz nagyon király Samsung-ot venni. Pl. A5-öt vagy A3-at. Az Iphne-t azért nem szeretem, mert nem éri meg az árát.
2016. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ja. És még rohadtul savanyú is.
2016. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ja, ja. És még rohadtul savanyú is." ebben lehet valami, hiszen csak beleharaptak, a nagyját ott hagyták :D
2016. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En iphone parti vagyok, de sima 5-ot nem szabad venni. Meg azt mondom, hogy az 5s talan meg nem elavult es egy evig meg hasznalhato, de abban az arban is van mar majdnem csucskategorias androios. Szerintem a sima 6 eri meg 150 ezer korul mar van 64 gb-s. Az a mai szinvonalat hozza, ha iosra vagysz.
2016. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!