Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vagy Samsung S6?

Huawei P9 Lite vagy Samsung S6?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban? A P9 lite-ot újonnan venném de a samsung S6-ot használtan. Vagy esetleg más javaslat 70-75ezer ft körüli maximummal?

2016. okt. 24. 20:20
 1/6 anonim válasza:
89%
Szerintem a p9 egy jo ötlet! Nekem p8 lite teledonom van es nagyon meg vagyok vele elegedve.! De volt p9em es nagyon jo volt szeretem!
2016. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mégegy voks a p9 lite mellett tőlem is:)
2016. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:
13%

Xiaomi Redmi Note 3 Special

[link]

Vernee Apollo Lite

[link]

2016. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Új Xiaomi Redmi Note és használt S6 között vaciláltam. Végül S6 lett. Használt, ezért olcsóbb, de még van rá bő 1 év jótállás.


Nem bántam meg. Az S6 még mindig egy csúcs telefon, ami jóformán bármilyen téren megfoghatatlan. Egyszer sem akadt be eddig, nagyon gyors, a kamerája gyönyörű képeket készít még szürkületben is, nagyon szép minőségben játsza le a zenéket fülhallgatóval, vagy a nélkül. A mély hangokat is. És még egy ócska fülhallgató használata esetében egy youtuberól letöltött zene hangzását is élménnyé varázsolja. Technikailag az egyetlen hátránya a 2550mah-s akku, amire sokan panaszkodnak. De valójában elég. Normál használat mellett másfél napot minden további nélkül kibír, ha állandóan nyüstölöm igényesebb alkalmazásokkal, akkor 6-8 óra után igényel töltést. Engem egyáltalán nem zavar, elvégre 20 perc töltés elég neki, hogy a nap további részét kibírja. És kb 1 és negyed óra alatt töltődik fel 0-ról 100%-ra. A 32GB tárhely nekem bőven elég. Az ujjlenyomat-olvasó hibátlan :)


Ami a külsőt illeti: a leg sérülékenyebb pontjai a hátlapi kamera, és az ujjlenyomat-olvasó gomb (karcolódhatnak, ha nem vigyázol rá). De a kerete alumínium, míg az eleje és a hátulja Gorilla glass 4-es. Összességében a telefon nagyon igényes, minőségi hatást kelt.


Biztos vagyok benne, hogy a Huawei, Xiaomi és a többi feltörekvő gyártó jó telefonokat csinál, de messze nem olyan jókat, mint például a Samsung Galaxy S6. Legalább 4 évig nem tervezem cserélni.


Ha kérdésed van, bátran tedd fel akár itt, vagy privátban. Ha tudok, válaszolok.


És ha nem lett volna evyértelmű: Jó a P9 Lite, de messze nem annyira mint az S6. Szóval én a használt Samsungot választanám, lehetőleg olyat, amire van még jótállás.


És vigyázz a másolatokkal. Vásárlás előtt Youtuben megnéznék 1-2 videót, hogy lehet őket kiszűrni.


Üdv.

2016. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Átmagos felhasználásra nem éri meg az LG K8nál drágább telefont venni. Az mindent tud amit egy telefonnak kell.
2016. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

#5


A 16gb-os változata alapdolgokra épp hogy elég, az 1,5gb RAM így is szűkös, és MT6735 sem a az a SoC, ami különösen erős lenne.

2016. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!