Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A naptár alkalmazás (Android...

A naptár alkalmazás (Android 6. 0) MINDIG leáll,100-ból 100 esetben, semmire nem lehet használni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van, ilyen xar az android.

Próbáld meg legyárizni.

2016. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Wadmalac ***** válasza:

"Sajnos ez van, ilyen xar az android."

Grat.

Szakvélemény.


Telefon típus, android verzió build száma, kernel verzió?


A 6.0 az android történetének legstabilabb rendszere, a gond típusspecifikus lehet, vagy éppen vmi más app okozza.

2016. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek mindenhez, de Vernee a telefon, most váltottam Androidra, és én nagyon újnak mondanam, mert 2 hetes még csak.
2016. okt. 25. 15:32
 4/14 A kérdező kommentje:
És gyárizni biztos nem fogom
2016. okt. 25. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:

"És gyárizni biztos nem fogom"


Akkor cuclizzál tovább. Mert ugye a hard reset a szoftveres problémákat hivatott megoldani. De az adott program data-ját még törölheted. Utána recoveryból cache törlést is végezhetsz. De a gyári visszaállítást semmiképpen ne!!!

2016. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az ilyen értelmiségiek miatt mint te érdemes segítséget kérni itt. Katasztrófa. Vagy megfogalmazod rendesen, vagy nem írsz semmit !!

Töröljsk mindent róla ami él, csak azért mert a naptár kilépeget. Tök jó. Mondom hogy tök új a telefon, jó hogy ne adjam vissza vagy valami-_-

2016. okt. 25. 22:45
 7/14 Wadmalac ***** válasza:

Nézd, még a legalapvetőbb android rendszerfogalmakat sem ismered, a telefonból kinézni sem tudod a rendszeradatokat, de elvárod, hogy két sorban komplett android szerviztanfolyamot kapjál. És persze mindenki hülye, csak te tudod a tutit.

"Töröljsk mindent róla ami él, csak azért mert a naptár kilépeget. Tök jó. Mondom hogy tök új a telefon, jó hogy ne adjam vissza vagy valami-_-"

Sosem volt még PC-d sem, Windowssal, ugye?

Ott is a komplett rendszert kell újrarakni, ha a rendszer egy eleme xar.

Hacsak nem vagy guru a témában, de valamiért úgy érzem, nem vagy.

Vagy a rendszerfrissítés közben történt hiba, vagy maga a frissítés hibás. Ha csak a telepítése közben volt hiba, akkor az újrahúzás segít csak, ha nem tudsz linuxban android romot szerkeszteni, modulokat cserélgetni.


Egyébként nem tudom, mit kell ezzel a naptárral szenvedni, ha semmi más hiba nincs.

Letiltod az appot és playből felteszel egy másik naptár alkalmazást az ezer ingyenes közül.

2016. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyelj, ebbe csak annyit tudok amennyire szükségem van. Volt régebben nagyobb gondom is Androiddal, de azt csak a szervíz tudta megcsinálni. Nem vagyok rendszergazda még mindig. A telefont általában használom, megjavítani nem nagyon tudom, de ha kell akkor megpróbálom. Tudom hogy van rengeteg naptár alkalmazás, de én a gyárit privátabbnak érzem, de csak zárójelesen mondom.
2016. okt. 26. 13:17
 9/14 Wadmalac ***** válasza:

"én a gyárit privátabbnak érzem"

Nos, a 6.0 esetében nem feltétlenül privátabb a gyári.

Amit play-ből feldobsz, annál te tudod meghatározni, mit engedsz neki. Rendszer appként nem biztos, hogy ezt maradéktalanul meg tudod tenni.

A hozzáférések a készülékhez, tárhely stb. egy telepített appnál 6.0 esetén megadhatóak, ha nem adsz neki hozzáférést nethez, nem adsz neki root jogot, akkor nagyon vírus céllal írtnak kell lennie, hogy kémkedni tudjon rólad.


Előbb hinném el, hogy a kínai gyártású telód gyárilag kémked. :)

2016. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Erre való a GYK, hogy bővítsük az ismereteinket, és hogy ezeket szépen ! elmondják nekünk. Nekem a "cuclizzál"-lal volt bajom, remélem nem kell magyaráznom. Szomorú tud lenni ha azért csinálják a telefont, hogy belefurakodjanak az emberek magánéletébe, és hogy millió vásárlót kövessenek. Nekem ez az egyik amiért kell a telefon, hogy legyen egy hely, ahol minden egy helyen van, és ha felírok pl.jegyzetbe egy szót, akkor ne azt érezzem hogy ezt most 'nekik' írtam hogy legyen mit olvasgatni.
2016. okt. 26. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!