Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8 vagy Iphone SE?

Honor 8 vagy Iphone SE?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd telefont venni karácsony tájékán, ezen a kettőn gondolkozom. Melyiket ajánlanátok?

(Légyszi ne olyan válaszokat írjatok, hogy az iPhone/android egy f*s, mert ez nem segítség :)



2016. okt. 26. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább add meg, mennyi a maximum keret, mert lehet, hogy más okostelefonnal jobban járnál.

Ahogyan a két okostelefont elnézem, 120.000 Ft alatt vannak, de én amondó vagyok, hogy tegyél egy kicsit hozzá és 125.000 Ft áron már tudsz venni egy One Plus 3-at.

2016. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt vannak még további jó okostelefonok:

[link]

A fentebb említett One Plus 3-an kívül, ott van még a Lenovo Zuk Z2 Pro (6GB RAM modellje), ZTE Axon 7, a Vernee Apollo Lite, Asus Zenfone 3, LG G4, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Motorola Moto G4 Plus, Alcatel Idol 4S és természetesen a további Huawei készülékek is (még azok is, amik Magyarországon kevésbé ismertek).

Úgyhogy van bőven mit választanod.

2016. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Iphone-t vegyél ez egyértelmű. Hosszú távon lesz jó társad.
2016. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OnePlus3
2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Honor 8
2016. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
iPhone-t, az iOS miatt. Sokkal jobb mint az android.
2016. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
#6 elhitted
2016. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Használtam mindkettőt.
2016. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 RED_Den válasza:
100%

Nem tudom várod -e még a válaszokat de gondoltam jó lehet még. Amit legelőször el kell dönteni ezzel a kérdéssel kapcsolatban az az hogy az operációs rendszerekkel közül melyiket kedveled jobban. Teljesen más mind a kettő.

Az egyikben szabadon koringálhatsz össze vissza. Azt töltesz le és onnan és annyit amennyit Te akarsz. Ezzel szemben az iOS bizony kő keményen kiköti kitől mennyit honnan, és fizess mindenért.

Viszont tökéletes rendet tart körülötted, mi sem bizonyítja jobban hogy nem kell a készülékre semmilyen védelem. Igazából nem is tudnál felrakni mert nincs az áruházban semmilyen olyan APP ami a védelemmel foglalkozik.

Aztán még ami megint fontos lehet az a tárhely szindróma.

Az Honor 8 tárhyelyileg bővíthető kártyával de az almás készülék csak a sajátját engedi használni. Ez most amíg nem használod nem annyira gáz de több kollégám esett bele ebbe a problémába.

Ezek segíthetnek a döntésben, én biztos a Honor 8 -at választanám, egy álomszép teló , de minden ember különbözik ezért élnek meg a telógyártók ilyen szép számban.

:)

2016. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
iPhone SE 120 alatt?! Max szolgáltatónál részletre. A 64 gigás 160-180 között mozog (A 16os is max 20K-val olcsóbb).
2017. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!