Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-osok akik androidra...

IPhone-osok akik androidra mentek vissza mit hiányoltok?

Figyelt kérdés

*nekem 2015 év elején elegem lett az androidból laggolós/bugos szar ami csak akkor jó rövid ideig ha custom rom van rajta és azt is néha folyton újra kell tenni, ekkor váltottam iphone 6 plusra*


Bizonyos körülmények miatt (iphone 7+ nem jön be se a 10es ios/iphone 6s+ majdnem ugyanannyiért hozhatnám el=nem éri meg) vissza térnék androidra...

Néhányan megnyugtattak hogy a 6.0 óta semmi sem olyan mint régen volt...(Remélem ez így is igaz)


A kérdésem a következő: Nektek hiányzik valami az ios-ból amit nagyon hiányoltok?


Nekem az androidból ami hiányzik az:

- mappánkénti zenerendezés

- dragndropp file rendezés (itunes szar)

kb ennyiben ki is merül...



1. Nem szeretném ha ez a kérdés ios vs android harcá alakulna (már ha lehetséges XD)

2. Ez nem elvárás de olyan ember válaszát szeretném inkább aki hasonló döntést csinált (mondjuk i5/6/6s után át/visszament androidra [ami "csúcskategória" szal nem egy gagyibb]


Válaszokat előre is köszi!

(amúgy szerintem s7edge-t vennék)



2016. okt. 27. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Hehehe :-D

Erre ne várj választ, aki egyszer iPhones nem lesz hülye visszatérni vagy áttérni egy totálkáros rendszerre !

2016. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

egyébként én ebben igazat adok, mondjuk nekem akkor lesz a ios tökéletes ha jailbreak-es.


i6+ ban legalábbis nincs 2-4 gb ram, nem 9999ghz proci stb de még is nagyon jól viszi a cuccokat (Néha elfelejt dolgokat és újra indulnak a dolgok mondjuk ha valamit sokáig "letettem a tálcára" de ez most vagy a program hibája vagy a kevés ram-é)


A baj, hogy az i6s plus szerintem drága, olyan hülyeség már, hogy i7 plus 340ezer 128gb, i6s plus meg 295ezer 128gb

kb arra ösztönöz, hogy "ha már ennyi pénzt kidobsz mi az a +40 inkább az újat vedd meg"

Viszont ez a 7 nekem nem jött be, legalábbis 2 fő gondom van az egyik a home gombja, másik pedig a 10 szoftver olyan ronda (nekem ami utoljára bejött az a 8.3-as volt, mondjuk 9 ig elment még)


de hátha akad valaki aki abban a cipőben volt mint én

2016. okt. 27. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Munkám miatt használom mindkét rendszert.


Valójában két külön világról van szó, nem is akarom

összehasonlítani, a lényeg, hogy mindkettőt meg lehet

szokni, alkalmazkodni hozzá és együtt élni vele :)

Egyik zárt rendszer, másik nyitott, annak összes előnyé-

vel és hátrányával együtt.

Apple kifejezetten a 0 tudású emberek számára készíti

a terméket, aki csak 1 ujját tudja használni. Legalábbis

az alapkoncepció ez volt (amerikaiak többsége sík hülye,

és el kell adni a terméket). Az androidhoz már több ész

kell, de a többség így is megbírkózik vele (az ilyen ol-

dalaknak is meg kell élni valamiből, nem véletlen van

millió kérdés, ami másoknak "alap").

Viszont a legtöbb funkció csak parasztvakításra való,

többségét életben nem használja az ember (mit tud vs

mit használsz).


Egyébként picit visszakanyarodva: Android sem olyan sz4r

ám, csak energiát és időt kell belefektetni, és be lehet

állítani szépen. Jailbreak nélkül az iphone használhatat-

lan, a kényszerített frissítések miatt pedig még rosszabb.

A fejlesztőknek is nagyon megkötik a kezét, alig fér hozzá

a készülék erőforrásaihoz. Androidnál ez kicsit más, ott

több a lehetőség, de ezáltal a hiba, és a visszaélés lehe-

tősége is.

2016. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Én iphone 6-ról váltottam androidra , pontosabban egy samsung s7-re és azt kell mondjam,hogy számomra sokkal jobb.
2016. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 :-D neked se hiányzik sok :-D
2016. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"az androidból ami hiányzik...- mappánkénti zenerendezés ..."

Ennek mi köze az operációs rendszernek? Ez app függő. Én pl AIMP player használok és lejátszási listákat készítek (ez akár lehet mappánként is), mert a fülhallgatóm vezérlője ezzel működik jól.

Amúgy nekem 6.0 van most már éve (nexus 5) és nincs problémám vele. Igaz mivel nexus így a hardver is rendben.

2016. okt. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5# Nem kell ezért leírni az embert mert neki a másik jobban bejön.
2016. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4# kifejtenéd miben?


6# az a köze hozzá hogy itunesbe nem tudsz mappákat huzni csak zeneszámokat így nincs benne mappánkénti rendezés


2# én az androidos telókat így ismertem meg: 0,5-1 évig jó utána lassul akkor romolni kell az jó megint 3 hónapig majd megint megint majd eladod

2016. okt. 28. 07:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Music Player androidra és lám van mappánkénti zene rendezés. Ügyesek ám a kicsi sárgák :)
2016. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9# úgy értettem hogy nekem iphoneom van és azt a funkciót hiányolom ioson lol

Amúgy meg PlayerPro masterrace xD

2016. okt. 28. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!