Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunesszal hogyan lehet...

ITunesszal hogyan lehet filmet rakni a telefonra?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az iTunest, a telo ki is dobta hogy megbizható e, bejelentkeztem stb. De sehogy se tudok filmet importálni. Valaki leírná hogyan tudnám megoldani?? Előre is köszönöm!

2016. okt. 30. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Letöltesz a telefonodra valamilyen videólejátszó app-ot. iTunes-on a telefonod menü és alkalmazások. Ott lentebb görgetsz és ott lesz az adott app, pl VLC. Rákatt egyszer és hozzáadás. Itt pedig be tudod tallózni amit akarsz. Ezután rámásolja a telefonodra a filmet/videót.

A telefonodon az adott programon belül tudod lejátszani a filmet/videót.


Emlékezetből írtam, így lehet, hogy nem minden pont így hívnak, de ez alapján szerintem meg tudod csinálni. +Interneten is találsz róla leírást.

2016. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!