Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 5s vagy...

Szerintetek az Iphone 5s vagy a Samsung Galaxy Note 3 Neo a jobb? Ha lehet az irjon akinek volt mar mindketto.

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kissé elfogult vagyok a Samsunggal szemben, 5 éve Samsungot hordok magamnál. Ha belefér, akkor a Note 4-et nyugodt szívvel tudom ajánlani. 1-esem volt, már az is nagyon szuper telefon volt a korában, és a 4-essel is ez a helyzet. Nagyon meg voltam vele elégedve, szerettem. Jelenleg S6-ot használok, szintén szuper cucc, nem sokban különbözik a Note 4-től, szintén nagyon lehet szeretni. Biztos jó a 3 Neo is, de nincs vele tapasztalatom. Az Apple szintén jó telefonokat gyárt, csak személy szerint nekem annyira nem jönnek be. Mind képernyőminőségben, használati időben, fényképek minőségében jobb a Samsung (véleményem szerint). Továbbá szeretem, ha a barátaimnak el tudom küldeni a kívánt fájlokat. iPhoneval is el tudnám, ha minden barátomnak iPhoneja lenne, de sajnos nem így van. Még egy dolog, amiért nem hajlanék az iPhone felé, hogy minden "raj gyerek" ájfont akar magának. Hiába vehetne annyi pénzért sokkal korszerűbb Androidos mobilt. Ha valaki hozzámvágna egy iPhonet, hogy használjam, enyém lehet, élnék a lehetőséggel, de ha a pénzemet szeretném okostelefonba fektetni, akkor nem az Apple terméke mellett tenném le a voksom.


Üdv.

2016. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha már ennyi pozitívumot felsoroltam a Samsung termékei mellett, akkor mondok párat az iPhone mellé is:

-Stabilabb rendszer az IOS az Androidnál, ez tény. Nem akadozik, nem fagy le, stb (Mondjuk nekem se a Note 4, se az S6 nem fagyott le, vagy akadt be egyszer sem, a Note 1 már napjainkban néha produkál akadást. De 5 éves telefonnál ez szerintem teljesen elfogadható, tekintettel arra, hogy az aplikációk egyre izmosabb hardwaret igényelnek, mivela technika iszonyatosan gyorsan fejlődik.)

- Az iPhone lehet, hogy 1 évvel tovább lesz problémamentesen használható telefon, mint egy Androidos csúcstelefon. De van egy első generációs iPadem, ami használható, de bizony mostanában vele is előfordul, hogy meg-megakad. Ez van, már nem mai gyerek.

Szóval a tévhitekkel ellentétben az Apple termékei is idővel belassulnak.

-A rendszert állítólag egyszerűbb használni, "hülyebiztosabb". Nekem személy szerint nem tetszik annyira, de mindent meg lehet szokni.


Még ami nem tetszik, hogy a kijelző milyen igénytelenül van belehelyezve a házba. Főleg a fehér iPhone SE-n látható egy (szerintem ronda) fekete keret. Ízlésesebben is megcsinálhatták volna. Továbbá ha az 1-es iPadra ránézek olyan 30 fokos szögből, akkor látszik, hogy a képernyő helyenként nagyon &zarul van a helyére illesztve.

2016. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!