Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy iphone 5s-t?

Figyelt kérdés
Sokaktol hallottam, az 5s-et mèg Steve Jobs "gyàrotta" ès hogy ez mèg jo telefon napjainkban is. Szerintetek is így van? Tapasztalatok?

2016. nov. 1. 05:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az 5s-re már oda kell figyelni. Ismerek olyat akinél az IOS10 tökéletesen fut rajta és élvezetes használni de ismerek olyat akinél akad nagyon. Ez parasztvakítás hogy az 5s kapott egy időtállóbb hardvert. Most ha megnézel egy Iphone 6-ot 2 éves és az IOS10 szalad rajta. Mindegyik telefon a maga korában a legjobb és 4 colos modellben és nem vennék 5s-t, minimum SE-t.
2016. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:
Ha behozza az árát, akkor "megéri". Minden más esetben pénzkidobás.
2016. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem éri meg.
2016. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
2 éve használom és olyan mint amikor megvettem. Igaz nekem annyi a lényeg egy telefonban, hogy ne nyúldobó legyen, és ne őszüljek meg a használata közben. Én nem tudok vigyázni rá, esett nagyokat és egy karc sincs a kijelzon.. Amit utálok benne(de ez gondolom a többinél is így van) az a programok automatikus frissítése.
2016. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát droidon kilehet kapcsolni :D
2016. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Újjonan már nem, mert még mindig 90 ezer körűl van, viszont használtan NAGYON is megéri! Mivel kb már 60 körűl lehet kapni hibátlant.

Én kb 2-3 hónapja ugrottam az 5s ről a 6-ra. Semmi baja nem volt. Férfiasan bevallom Összesen 2x fagyott le kb 1,5 év alatt. Ez szerintem elhanyagolható! Villámgyors. Hiába volt lassan 3 éves (mármint ha a kiadás dátumához nézzük), ennek ellenére ez nem látszódott meg rajta. Én sokat játszok telefonról, és még a legkeményebb játékok is gond nélkül mentek.

Egy szó mint 100, ha választhatnék 60 ezer környékén telefont, nem gondolkodnék hogy mit vegyek.

2016. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondtàk, hogy 5s-rõl nem èrdemes 6-osra vàltani. Az 5s annyit tud mint a 6-os. A telefonok abban külömböznek , hogy a 6-osnak nagyobb a kijelzője. Aztàn nem tudom , hogy igy van van sem.
2016. nov. 2. 05:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé elfogult kommentet írt :)
2016. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:

A kérdés alapvetően hülyeség így.

Amikor veszel valamit, két dolgot kell tudni:

1. Mi az amit veszel

2. mennyiért


Csak az elsőt ismerjük...

2016. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jó áron meg tudod szerezni, akkor mindenképp megéri megvenni, de frissíteni nem éppen jó ötlet.


De honnan veszed, hogy az 5S-t "gyártotta"?


Steve Jobs halála: 2011. Október 5.

iPhone 5S megjelenése: 2013. Szeptember 20.


Tehát az iPhone 5S gyártásakor Tim Cook volt a vezérigazgató.

2018. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!