Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S jó vétel?

Iphone 6S jó vétel?

Figyelt kérdés

166 ezerért találtam 32 gb-ost. Olyanok véleménye érdekel, akiknek van/volt, mennyire elégedettek, szeretik-e, milyen típushibák vannak, ha vannak, mit nem szeretnek benne, a tartozékok mennyire bírják, home gomb nem megy-e tönkre hamar, mennyi marad szabadon a 32 gigából.

Összességében megéri-e hosszútávra?

Nemrég vettem egy Lumia 650-et, de csalódás volt a régi 520-am után, androidot nem szeretnék.

Fontos, hogy gyors és gördülékeny, letisztult és egyszerűen kezelhető legyen.


2016. nov. 1. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A letisztultsagot elletve: ha felrakod az iOS10-et, vagy Isten ments azzal jon ki a gyarbol akkor besz optad, az minden csak letisztult nem.
2016. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az most jelenleg a legfrissebb?

Mi a rossz benne?

2016. nov. 1. 17:56
 3/8 anonim válasza:
Minden.
2016. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne higyjél az elsőnek :) Letisztult az IOS 10.Szépen fejlesztgetik.Már 10.1.1 is van. Egy iPhone 6s 64 GB tulaj :)
2016. nov. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jellemzően azok szidják az iphoneokat, akiknek sose volt iphonejuk. Az, hogy milyen szándékból, esetleg irigységből, részletkérdés. A lényeg, hogy nem szabad az ilyen emberek véleményére adni, mert nem hasznos vélemények.

Ez egy prémium kategóriás telefon, semmi rossz nincs benne, kiválóan optimalizált, sokáig támogatott.

2016. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kadik ***** válasza:
Kedves 5. válaszadó az Iphone nem lenne rossz, ha negyed annyiért adnák és kicsit nyíltabb lenne. De így a világ egyik legrosszabb telefonja. Ha csak az a márka lenne talán jó lenne, de van több ezer másik
2016. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy a rendszer mennyire kell, hogy nyílt legyen, az egyénfüggő, nekem például semmi szükségem az android "nyíltságára". Volt androidom, nem tetszett, nem volt nagy gondom a sebességével, de maga a rendszer nem tetszett alapból. Váltottam WP-re, az abszolút kellemes volt 2-3 évig, de most ez a WP10 eléggé csalódás volt, ezért gondolkodom váltáson. Android soha nem kéne már, lehet akármilyen smooth.
2016. nov. 12. 21:15
 8/8 anonim válasza:

Második vagyok, és nem, nem azért szidom.

A telefon működik, soha nem fagy, a rémhírek ellenére 2 év használat után sem tört darabokra, pedig kapott már rendesen.

Amit gyűlölök benne, azok az állandó (automatikus) frissítgetések. Utálom, hogy nem kérdez rá egy alkalmazás frissítésére (nem tudom, hogy a többi oprendszeres hogy van ezzel.. :D ), és utálom az új oprendszert is. Szerintem gusztustalan. Megszoktam egy sémát, ne változtatgassanak rajta folyton, jó volt az úgy... Hosszú távra megéri venni iphonet, mert nem megy tönkre -és ha nálam nem, akkor senkinél :D

2016. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!