Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi a Viber az...

Miért nem küldi a Viber az aktiváló kódot?

Figyelt kérdés

Régebben telefonomon rajta volt a Viber, tabra is ráraktam és a gépemen is rajta volt. A tab mikrofonhiba miatt gyárira lett állítva (mikrofonhiba nem javult meg és azóta se tudom mit tegyek vele) azaz a Viber is eltűnt róla. Telefonom is éppen akkoriban lett kicserélődve, valamint a gépet is akkor raktam újra.


Mobilomra még "simán" ráraktam a vibert, de a gépen meg a tabon már hibaüzenetekkel bombáz, de még a hibaüzenet se tudja, hogy mi baja. A telefonszámom nem változott, Viber is rajta van a telefonon, de gépen meg tabon nem hajlandó aktiválni.


2016. nov. 1. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"még a hibaüzenet se tudja, hogy mi baja"


Szerencsed hogy a Gyakorira irtal, itt mi tudni fogjuk. Mi irtuk a Vibernek a kodot, a hibauzeneteket meg telepatikusan olvassuk le azota is minden kedves kuncsaft barmilyen aparatusarol !

2016. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!