Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan akinek volt/van Asus...

Progcont kérdése:

Olyan akinek volt/van Asus (azon belül is inkább Zenfone), az adna nekem infót/véleményt mondana a telefonról?

Figyelt kérdés

#Asus #zenfon #zenfon 3 #zenfone max
2016. nov. 1. 21:42
 1/4 Benedekvoltam válasza:
Szia.na hát én tegnap kaptam kézhez az új asus zenfone go zc500tg mobilom és azonnal beleszerettem.nagyon gyors,szép,rengeteg hasznos funkciója van.16 gb flash tárhelye van,amiből kb 10 betölthető,2 gb ram van benne,tehát rengeteg alkalmazást megjegyez akár 20 percig is.1.3ghz 4 magos procija van.ez lehetne jobb is,de amint mondtam rohadt gyors.egyáltalán nem lassul be.a hangja átlagos,elég hangos,a kamerának annyi funkciója van hogy felét nem is értem:D 5.1es lollipop fut rajta,de ha igazak a hírek jön a 6.0.1 hamarosan.picit lassan tölt,de lassan is merül.a mobilinternet nem működik,pedig minden rendesen van beállítva,de ezt a szolgáltatónál ingyen megoldják percek alatt,emiatt sem kell aggódni.ennyi pénzért még egy ilyen telefont nem kapsz.550 román lej volt (630-ról leakciózva) ha magyarországi vagy váltasd át.kb 50k ft lehet..csak ajánlani tudom.és ha megvásárlod használd egészséggel
2016. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
@Benedekvoltam köszönöm a választ. Én konkrétan elég meggyőző már az Asus honlapján írottak is, de a felhasználók véleményei is érdekelnek. Én konkrétan az új Zenfone 3 Max-ot néztem ki magamnak.
2016. nov. 3. 20:52
 3/4 Benedekvoltam válasza:
hát ez már elég régi téma,de ha beújítottál zenfone 3ból,akkor remélem hogy faszántosan működik:D én most xiaomi redmi 5 plust fogok venni ^^
2018. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
@Benedekvoltam nem, azóta Huawei P9 és egy P10 Plus szerető gazdija vagyok xDD
2018. máj. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!