Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?...

Miért nem tölt a telefonom? Mit csináljak vele? (ZTE v967s)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap rádugtam a töltöre a telefont de nem jelezte hogy ki hogy egyáltalán tölt-e a telefon. A töltőre semmit se reagál, usb-re se, abból is elég sok helyen próbáltam, de semmi.A töltövel nincs baj mert minden mást(telefont,kamerát)tölt csak az én telefonomat nem.Ma reggelre teljesen lemerült és nem is tölt. Mit tudnék vele csinálni?

Meg lehet oldani szerviz nélkül? Új telefont nem kapnék,nekem kell rá megszereznem a pénzt amivel nem lenne gond de most jelenleg másra kell a pénz,suli mellet pedig nem tudok annyit dolgozni.(Nem kérek olyan válaszokat, hogy én is telefonfüggő tini vagyok stb, stb.) 16/l



2016. nov. 2. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha cserelélhető benne az aksi akkor vegyél belle ujat.Garancia még van rá?
2016. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!