Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonet vagy androidos telefon...

IPhonet vagy androidos telefont éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kizárólag attól függ, hogy neked melyik tetszik jobban: Android vagy Ios.
2016. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Android= Nyílt, személyraszabható rendszer.

IOS= Zárt, biztonságos rendszer.

Az Apple termékek azért dragábbak, mert az Apple pont erra épít.Mind a 2 rendszer kiváló, csak attól függ, mire használod.

2016. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elsősorban attól függ, hogy Te melyik rendszerrel szimpatizálsz jobban! iOS vagy Android? Ha viszont mindegy, akkor én legalábbis az Androidot ajánlom, ár-érték arányban sokkal jobban megéri, kivéve ha egy ismeretlen márkájú (és minőségű) telefont kezdesz el nézni! ;{
2016. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Android
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha hosszú távra tervezel akkor megéri az Iphone, én egy 2013 ban vásárolt 5S-t használok ios10-el de a mai napig minden alkalmazás, játék kiválóan, gyorsan akadás mentessen fut.

és még 2 évig simán fogom tudni használni, mivel még az ios 11 is kijön rá.


Használtam androidot is, azzal se volt semmi gondom csak 2 év után már nem jött ki az új droid a telefonomra így nem éreztem frissnek, naprakésznek a készüléket, ez miatt is váltottam iphonra mert azok 4-5 évig támogatottak.


Persze ha 1-2 évente úgyis cseréled akkor tök mindegy mit veszel mert ennyi idő alatt a droid se igen lassul be.

Ha meg hosszútávra tervezel akkor mindképp Iphone, és 4-5 évre lebontva már nem is számít olyan drágának, mert pl 5 év alatt "elfogyasztasz" 2 csúcskategóriás androidot az drágább lesz mint az Iphone...

2016. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Egy csúcskategóriás android is simán kibír 5 évet.. Üdv 2016
2016. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy kibirja 5 évig, csak éppen a legujabb android 5 évig nem fog kijönni rá. Érdemes megnezni hogy a google meddig támogassa a pixel telefonját.. elég meglepő hogy saját készülékét saját rendszerrel csak 2 évig. Vagy éppen a tesom galaxy s6 a ami 1 éves, de a droid 7.0 meg nem elerheto ra. Akkor ki lesz a 8,9... verziokkal?? Semmi mert szarni fogják kiadni rá.. Nem fikázni akarom a androidot mert szerintem nem rossz, de ez a része hogy csak 1-3 évig támogatott egy csúcsmodell nem tetszik.. ☮
2016. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone-ok az Apple saját rendszeréhez tartoznak, amikor kiadják pl az IOS 10-et, az már rögtön kész a telepítésre az iPhoneokhoz. Az androidnál idő kell, mire a gyártók optimalizálják egy adott készülékte. És nagyon sok készülékük van.
2016. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Saját magad is feltudod tenni haver.. ha már ennyire okoskodsz.
2016. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
46%
Android,egy értelmű,az iphone drága,kb ugyan az a teljesítménye mint egy 60 000 ft körüli android telónak,csak vagánykodásra jó,még arra se csak ez a sz*rság a divat.
2016. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!