Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra érdemes fóliát...

Mobiltelefonra érdemes fóliát tenni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 21:26
 1/9 anonim válasza:
Mindenképp de akkor már inkább üvegfoliát éri meg jobban venni. Megvédi a képernyőt a karcolástól és a töréstől is
2016. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak üvegfóliát éri meg megvenni
2016. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én telefonomon speciel volt kínai (1500ft 5db) üvegfólia mikor kicsit lendületesebben ejtettem le és tényleg, az üvegfólia nem tört be.... Csak alatta a kijelző.
2016. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hú ebben késremenő viták szoktak lenni.


Hát igazából attól függ.

Ha minőségi üveg van rajta és olyan tokban tartod, ami a kijelzőt védi, akkor teljesen fölösleges. Nekem az egy éves telómon semmiféle karc nincs.


Ugyanakkor számomra érthetetlen módon sokan sajnálják a telóra a 3500ft-os védő tokot, így ebben az esetben főleg ha nincs rajta minőségi üveg, akkor kell rá.


Egy ismerősöm most frissen vett egy iPhone-t 250ezer körül és normális tokot nem, de üveg fólát tett rá, ami egy vicc kategória.

Különösen az érdekes, amikor sokan megvannak arról győződve hogy a fólia önmagában elég védelem a telónak, de ez már egy másik kérdés kör.

2016. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem semmi értelme, marketing, hogy többet költhess a telefonra. Amúgy meg miért védené meg a kijelzőt? Ha leesik, ugyanúgy betörik. Én évek óta zsebemben hordom a telefonjaimat, soha semmi baja nem volt, leejtve is volt sokszor, semmi baja, nem karcolódik.
2016. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Leejtésnél az elektronika többször sérül.
2016. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cafolnam ypszilon valaszat. Nekem a Samsug gqlaxy grand primem, amikor megfagy vagy akadozik mergemben allandoan foldhoz verem, kijelzovel lefele termeszetesen, mert olyankor nem erdekel. Ezt barki tanusitja, aki ott van velem ikyenkor. Van rajta uvegfolia, mar vagy ot helyen tort keresztbe az egesz kijelzon, de a kijelzo karcmentes. Szoval rengeteget segit, mert amugy mar siman kijelzocserebe kerult volna, ha nincs rajta folia.
2016. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Egyetértek, ugyan velem ilyen nem volt, mert nekem se üvegfóliám nincs, de még csak le se ejtettem eddig a telefonomat, de ismerősömnek volt rajta üvegfólia, és mikor leejtette, azon keletkezett egy szép nagy repedés, de a kijelző megúszta.
2016. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Persze, de nem biztos, hogy anélkül a kijelző sérült volna.

Akinek sok pénze van, vegye, nekem nem vált be anno, de ez csak az én véleményem.

2016. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!