Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet kapcsolni a telefonom...

Ki lehet kapcsolni a telefonomon azt hogy bekapcsoláskor játsza le a telekomos videót?

Figyelt kérdés
Lehet hogy értetlenül fogalmaztam meg a kérdésem .. Szóval amikor bekapcsolom a telefonom akkor megjelenik a telefonom típusa aztán orbitálisan nagy hangerőn elkezdi lejátszani a telefonom a telekom szignálját és a rózsaszín T betűt mutatja a sima Samsung felirat nyugodt villogása helyett. Ezt valahogy ki lehet kapcsolni? Nem csak a hang miatt idegesít hanem úgy az egészx hangulatát a bekapcsolásnak elrontja. Akit érdekel: Samsung Galaxy S7 edge, Android 6

#mobil #mobiltelefon #telefon #Samsung #bekapcsolás #okostelefon #Telekom #indítási dallam #telefon bekapcsolás
2016. nov. 3. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A Tkom mit szól ehhez? Most hallom először, szerintem ez orbitális pofátlanság a részükről. Én visszaadnám a telót, ha nem vennék vissza irány a fogyasztóvédelem.
2016. nov. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nem értem, részletre veszel egy hálózatfüggő mobilt a szolgáltatótól és benne hagyták a logó animációt?

Reklamálj haladéktalanul.

2016. nov. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Root. Gari ugrik kapásból, de vissza lehet állítani a gyári állapotot. Ha nem értesz hozzá, lesz egy papírnehezéked.
2016. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a rootolástól hogyan tűnik el a szolgáltató logó? Nekem még cyanogenmoddal sem sikerült :-(
2016. nov. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha sikerült megoldani megosztanád, hogy hogyan?

Köszi

2017. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!