Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a vernee...

Mi a véleményetek a vernee thor telefonról?

Figyelt kérdés

Tudásra nagyon jónak tűnik, nagyon sok pozitív dolgot olvastam róla. Azonban mint minden másnál itt is találtam negatív tapasztalatokat, véleményeket. Mivel ez nem egy nagy nevű márka és láttam pár negatív kritikát így felmerült bennem hogy jó választás ez?

Nektek mi a véleményetek? Megbízható, jó készülék?


2016. nov. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

A baj ezekkel a nernee ksziaomi dodzsi cubot ulefon gufon meg ilyen keszulekekkel hogy kb nulla a tamogatas nehany honapra ra hogy megvetted. Az elejen jon egy ket update aztan semmi.

Garit ne varj ha kinabol veszed. Nezd meg az eusztokkon.

2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyar oldalakon néztem. Szerinted megéri?
2016. nov. 3. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Azért a Xiaomi esetén a Miui android rendszeresen kap frissítéseket, és igazából a nagyobb gyártók se szokták magukat nagyon megerőltetni frissítés tekintetében.

Megbízható kínai webshopok esetén a garanciális ügyintézéshez is pozitívan állnak. Persze kicsit macerásabb mint bevinni egy szervizbe, de azért túlzás azt mondani, hogy egyáltalán nincs garancia.

Eustockról rendelve lesz magyar garanciád és amúgy ennyi pénzért ez egy meglehetősen jó telefon. Ha más típust néznél és utána olvasnál azoknak a véleményeknek ott is találnál rendesen negatív dolgokat (talán még rosszabbakat is).

2016. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A támogatás nem teljesen magától a telefontól függ, oké lehet hogy attól is, de inkább a rajta lévő szoftvertől, és hát ezen a telón 6.0 Marshmallow van, aki ezzel nem tud mit kezdeni, az valamit nagyon rosszul csinál!

És a kamerája ugyan nem valami szuper, de ezt leszámítva hardveresen elég ütős, 50 ezer Ft alatt az egyik legjobb telefon jelenleg a piacon!

2016. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves #1-es Én Xiaomi-t hetente kapok frissítést, kérdem én te mennyi időnként kapsz? :P


Amúgy elég jó telefon az árkategóriájában.

2016. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:

Az első hozzászólásban egy kalap alá venni a Xiaomit telefonokat a többivel, valamint a Thort az Elephone-al elég gáz. Előbbiekhez volt és van szoftver frissítés. A Xiaomi készülékekre meg sem típushiba, panasz, súlyos szoftver probléma nem volt, ami áraikhoz képest elég dúrva. Konkrétan nem tudnak annyi telefont gyártani amennyire igény van.

Ellenben van egy rakás új korában méreg drága márkás készülék, amiknek a tulajai maximum az öklüket rághatják, mert soha nem lesz hozzá még 6.0-ás frissítés sem.

2016. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!