Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfóliától lehet az, hogy...

Üvegfóliától lehet az, hogy nem érzékel a kijelző?

Figyelt kérdés

Van egy Xperia Z2 telefonom. Eddig csak telefonálásra használtam. Augusztus végén vettem használtan utána rakattam rá egy gsmben üvegfóliát. Elkezdtem jobban használni játszani stb és azt vettem észre hogy a játékokban mikor mozgok joystickal+nézek körül akkor eldobja az érintést. A dupla kopp meg néha működik elsőre néha sokadjára működik csak. 0.3mm vastag a fólia.

A segítséget köszönöm.


2016. nov. 3. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamennyit gyengul az erintes. Nekem az iPhone csinal igy.
2016. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem értem akkor miért érzékel előtte majd eldobja.
2016. nov. 3. 21:49
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kezd tönkremenni a telefonon az érintőpanel szerintem. Fólián keresztül akkor lehetséges ez, ha levegő szorult alá, vagy por került alá.

Ez csak úgy derül ki, ha leszeded róla és úgy kipróbálod.

2016. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a gond. Most nincs feles 2500 melégegy fóliára. Egy helyen a fólia slatt van egy nagyobb 1 centis karc. Egy porszemcse van a kijelző szélénél a fólia alatt.
2016. nov. 3. 23:58
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na és amúgy minek rá fólia? Leszeded, megnézed, legalább tudod mi a baja. Úgyis felesleges rá, csak gond van vele, pénzkidobás.
2016. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kell rá a fólia mert karcolódik a kijelző és engem az nagyon zavar. Ha leejtem akkor a fólia törjön ne a 42 ezres kijelző.
2016. nov. 4. 08:46
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Értem. Egyrészt előbb törik az érintőpanel a kijelző előtt, mint maga a kijelző, másrészt meg nem törik az olyan könnyen, de te tudod, viszont anélkül mindenképpen ki kellene próbálni, hogy tudd, hogy most az érintőpanel rossz, vagy az üvegfólia miatt csinálja ezt.

0.3mm elég vékony, szóval kétlem, hogy az egy leejtéstől megóvja a kijelzőt.

Én olyat még nem hallottam, hogy az üvegfólia miatt lenne ilyen gond.

2016. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én még most se értem miért szokták az emberek a fóliát rajta hagyni a telefonon. Hülyeség. 🤦
2021. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!