Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátoros kérdés (? )

Akkumulátoros kérdés (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tehát, van 2 androidos telefonom, egy öreg gagyi vodafone smart 2 (2012), és egy fényévekkel jobb vodafone smart 4 mini (szerintem jó telefon, 2014-es) Mostanában kicsit elegem van a telefon témából, ugyanis kb. 1 éve vett MS Lumia 435-öm akksija bedöglött, ezért elővettem a vodafone smart 4-emet. Viszont tegnapelőtt a vf smart 4 akkumulátora is végleg beadta a kulcsot. Ma volt az az őrült ötletem, hogy a vodafone smart 2-ből átrakom az akkumulátort a vodafone smart 4-be (a korához képest nagyon jó állapotban van, mindig is jó akku volt, az a minőség). És pont belement a telefonba, nem lett semmi baja a vf smart 4-nek (még?) És ez a kérdésem, hogy hosszútávon mennyire árthat ez az akkumulátor csere a telefonnak? Okozhat nekem kellemetlen problémákat? Csak az a különbség a kettő akkumulátor között, hogy az egyik 1200 mah-s (a vf smart 2 akkuja), a másik 1400 mah. És szerintem nem kérdés, hogy miért nem a régebbi telefonom használom. Az egy rakás ***

2016. nov. 3. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja :)
2016. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!