Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 24-es hibakód androidon, mi...

24-es hibakód androidon, mi lehet a probléma? Hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Messenger frissítése után, az alkalmazás nagyon lassította a telefont, így egy régebbi verziót szerettem volna rátenni, ezért letöröltem az újat. Miután letöröltem, a régit nem akarta telepíteni, ezért megpróbáltam visszarakni az újat, mert az mégis jobb mint a semmi, és azóta folyton azt írja, ki, hogy "Az alkalmazást nem lehet telepíteni, 24-es hibakód" stb. Mindennel próbálkoztam már a megoldáshoz, de nem sikerül. (A telefonon van elég hely, az internet kapcsolat jó, próbáltam, hogy kikapcsoltam a telefont, majd vissza, leállítottam a google play-t majd vissza, töröltem a gyorsítótárazott adatokat, töröltem az adatokat, mindent megpróbáltam de semmi.) Megpróbáltam más alkalmazást telepíteni, más megy, csak a messenger nem.

Segítsetek kérlek!



2016. nov. 4. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Youtube-n van jópár megoldási javaslat, próbálgasd ki őket: https://www.youtube.com/watch?v=zAaFDAz2JP4
2016. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A probléma egyik lehetőséggel sem oldódott meg, de azért köszönöm!

2016. nov. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!