Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 4C telóról véleménye...

Xiaomi Mi 4C telóról vélemények? Melyik ismertebb gyártó típusával van egy szinten?

Figyelt kérdés
pl Sony Xperia Z2 vagy HTC One, ezekkel felveszi a versenyt vagy jobb is?

2016. nov. 4. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmunk sinc skedves, neked mire van szükséged.

El nem tudjuk képzelni, mik a te szempontjaid.

Pénzszórás, telefonnyomkodás, játék, kamera? Vagy csak olvastad valahol, hogy egy mai modern szakmunkás nem élhet meg a legeslegmodernebb teló nélkül???

2016. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már bocs hülyegyerek, de ez milyen stílus? vagyis ez amit idehánytál milyen válasz? miért lényeg, hogy nekem mi a fontos? hol írtam, hogy akarok venni egyáltalán? mondjuk használtan 40-50ezret egy munkásember is kibír a havi 60 doboz cigi és a 60 üveg sör helyett nem? vagy az nem gond, az kell?
2016. nov. 4. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Gondolom innen: [link]

Ennyit megér, de olvas utána az eustocknak. Én annyit hallottam róluk, hogy szlovák székhelyű cég, közvetlenül hozzák be a telefonokat, szóval lehet, hogy csak angol nyelv lesz, és úgy kell majd a playsztort felvarázsolni.

2016. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de lehetséges felrakni rá a store-t? vagy nagyon macerás?
2016. nov. 4. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg telefonon Én úgy tudom, hogy ők már felrakják rá alapból, de felvarázsolni rá sem egy nagy művészet. (bár ez függ, hogy menni tapasztalatod van e-téren.)
2016. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahogy utánanéztem, rengeteg angol leírás van. Lényegében egy apk telepítése, nem kell romokkal bajlódnod.
2016. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) de akkor magyar nyelvűt nem is lehet kapni?
2016. nov. 4. 14:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Tűlük kérdezd, lehet, hogy van rajta. Attól függ milyen rommal árulják.
2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet kapni, sőt alapból benne van, főleg, hogyha EUból veszed. Azok már global rommal érkeznek, mindennel ellátva. Néha még azzal is amivel nem kéne.

Az egyik legjobb bolt, vagy ott van a mobilarena, ott is lehet venni garanciával is telefont. Csak keresni kell normális eladót, pl mobileman, de vannak még szép számmal, szervizt is biztosít és mindent ami kell. Én is onnan vettem volna, hogyha nem rendelek korábban Spanyolból. Bár nekem mindegy, hogy honnét származik, mert én magamnak csinálok rajta mindent.

2016. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács vegyél minél nagyobb tárhellyel rendelkezőt, mert nem bővíthető!!!
2016. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!