Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek új telefont?

Vegyek új telefont?

Figyelt kérdés
Egy éves telefonom van, újan 40000 volt, én 13000-ért vettem szerződéssel. Nincs használhatatlanra lassúlva, de nem is gyors. Csak úgy böngészni stb elég, de én eléggé kihasználom a telefont és ahhoz már nem elég a gyorsasága. És kb hetente egyszer valami eszébe jut és olyankor általában fél órán keresztül használhatatlan annyira lefagy. Újabban nagyon gyorsan merül (netezéssel két-három óra alatt) és a képernyője is el van repedve. Szerintetek érdemes iPhone SE-re váltanom? Úgy érzem nem csak lenne egy olyan telefonom, hanem ki is tudjám használni.
2016. nov. 5. 06:40
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Az iPhone SE nagyon jó teló! Nekem is ilyen van 64Gb-os, nem szeretem a péklapátokat. 5 évig simán telónak számit, nem ugy mint az android.

A napokban láttam az emagon hogy kb 10%-al volt kitéve promóban, én még drágábban vettem de most jó árban van.

2016. nov. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az időállósága és az ereje az ami tetszik benne.
2016. nov. 5. 07:16
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha már pont most jutott eszembe telefont venni akkor megvárom mostmár a Black Friday-t, hátha beraknak rá valami nagyobb akcióit:D
2016. nov. 5. 07:18
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Na megint egy applefanboy aki csak fikázni tudja a droidot. Hát ha anyá.d nem mondta hogy csak azt szidjuk amit lehet. És jelenleg az apple termékei jobban megérdemlik
2016. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Apple fan. Csak látom, hogy a 2011-ben vett iPad, amit a családban mindenki használ így napi 3-4 órát minimum használatban van, még mindig nincs se lelassulva és tökéletesen működik mai napig.

Én nem az androidot szidtam, hanem az én telefonomat, ami történetesen androidos. Soha nem volt felsőkategóriás telefonom, mert nem láttam értelmét annyi pénzt kiadni érte. Most viszont úgy érzem ki tudnám használni és saját tapasztalataimból kiindulva húzok inkább az Apple felé.

2016. nov. 5. 09:15
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
92%

Nos az Apple a saját készülékeit a felső- illetve a prémiumkategóriába pozicionálja. Ha egy Androidos telefonnal hasonlítod össze, akkor az csak akkor lesz valósn ha a kategóriájának megfeleő az összehasonlítási alap. Tehát ha neked nem volt még felsőkategóriás telefonod a robotos oprencerrel, akkor nincs összehasonlítási alapod. Történetesen én egy 3 éves telefont nyúzokn ami a megjelenésekor a legjobb készülék volt a piaconn és még ma is használható. Sőt merem állítani, hogy jobb, mint a ma használt mobilok jelentős része.

Ha az autóknál a benzin-dízel kérdést akarod eldönteni, ahhoz sem igazán a legjobb ötlet összahasonlítani a Trabantot egy dízelmercivel...

2016. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1-esnek szólt nem neked kérdező :)
2016. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést :)
2016. nov. 5. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem címeztem meg egy kultúrálatlan kommentet, bocsi ha megsértettelek, nem állt szándékomban :D
2016. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy! :)
2016. nov. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!