Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samusung Galaxy S6 Edge-en,...

I3LaCkiNMaN kérdése:

A Samusung Galaxy S6 Edge-en, ki lehet cserélni a sim kártya szlotot, anélkül hogy vegyek más alaplapot?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S mégis miért ?
2016. nov. 5. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint te akarnád kicserélni?

Miért kell kicserélni?

Ha van megfelelő felszereltséged hozzá, akkor ki lehet, de marha macerás és ha sikerül is, akkor nagy meló. Szervízben meg biztos nem foglalkoznak ilyennel.

2016. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem én akarom kicserélni, eszem ágában sincs. Nem olvassa be a sim kártyát. Itt Erdélyben nem tudom ha kicserélik, de egy oldalon olvastam hogy ha elküldöm Bukarestbe ott 100% megcsinálják. S nem kerül nekem annyiba, minthogy vegyek egy más alaplapot.
2016. nov. 5. 23:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez egy nagy szervíz Bukarestben.
2016. nov. 5. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor küldd el oda. Természetesen van ilyen szervíz, de általában mikor valakinek gondja van vele, akkor az egész alaplapot cserélik, nem tökölnek ilyenekkel, majd ők elküldik műhelybe ezzel a hibával és lesz ami lesz. Azt nem tudom, hogy külön fogyasztói kérésre foglalkoznak-e ilyenekkel, meg kell érdeklődni.
2016. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!