Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite tulajdonosok?!

Huawei P8 Lite tulajdonosok?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem van e valaki akinek adódnak problémái. Pl miota jött egy 6.0 ás frissités érdekes dolgokat csinál a telefon .. nem szol az ébresztő .. játék indításkor azt irja ki,hogy a hivás befejezve (nem telefonálok olyankor ) a beállított dolgokat el felejti .. lecseréli a hátteret .. pár napig van csak az amit beállitok .. ugyan ez a csengöhangnál is ... sokszor befagy ... a biztonsági mentés fele eltünt .. a képek nagyrészét önkényesen törli .. ezek mellett egedély kérésnél külön beállitást kér amit hiába állitok át nem történik semmi. Másnál is van ilyen ?

2016. nov. 5. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy már a frissítést sem engedte amikor 6.0-ra akartam sd kártyáról, ami fura volt mert a gyári ötpontnullást gond nélkül frissítette korábban. Így aztán nem erőltettem rá semmit maradt az 5.0.1) Töltsd le a visszaállítót és futtasd le és felejtős a hatos.
2016. nov. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 237rami válasza:

Szia!

Nekem nincs semmi gondom vele, még gyorsabb lett a frissítés óta.

2016. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!