Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy Lenovo A1000...

Hogyan lehet egy Lenovo A1000 típusú telefonon szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltam, de mindig kidob hibaként egy döglött androidot. Próbáltam gyári szoftverfrissítést is és appokkal is, de egyik sem volt célravezető, mert mindig kiadta hiba üzenetként a döglött android logót.

2016. nov. 6. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez fura - rokonomnál nem volt problémája a telefon szoftver frissítésével.
2016. nov. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig ezt csinálja, pedig úgy is próbáltam, hogy a gyári beállításokat vissza állítottam.

A csík negyedéig betölt, aztán mindig ezt a képet adja ki a kép alatt "Hiba!" felirat: [link]


Hiába várok vele órákat, nem tűnik el és nem csinál semmit. Nem tudom kikapcsolni meg semmit se tudok rajta csinálni. Olyankor szoktam kivenni az akksiját aztán újra indítom. Aztán betölt mint rendesen és próbálkozhatok újra a szoftverfrissítés elindításával.

2016. nov. 7. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan vetted?
2016. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
E-magról rendeltem a nyáron. Két év garancia van rá. A gyári dobozában bontatlanul az összes gyári tartozékával (töltő, headset, kezelési útmutató) kaptam meg. Mikor kivettem a dobozból még a gyári fólia is rajta volt a képernyőn amin rajta volt a készülék "tudása".
2016. nov. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!