Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont válasszam? Esetleg ajánlotok mást?

Figyelt kérdés

Szóval külföldről akarok rendelni, ingyenes szállítási díj. Nincs garancia, stb. kockázat, de ezeket vállalom.


Az első, ami legjobb szerintem (80 dollár lesz 11-én) [link]


Ebben gorilla glass 3 van, igaz?


A másik pedig (előjött a sóher énem) [link]

Szerintem az f3 pro sokkal jobb ár/érték arányú, mint az x5 pro, nem?


Itt van még néhány alternatíva, amiken elgondolkozok, ha szerintetek jók : [link]


[link]


[link]


[link] .



Ezeket a telefonokat egyébként itthon is forgalmazzák, vannak róla vélemények, szóval manapság már nem annyira zsákbamacska telefont venni külföldről, mint évekkel ezelőtt. Tartson kb. 2 év, aztán megint veszek 20 ezer körül egy másikat :)


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2016. nov. 7. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább erről az oldalról válogass:

[link]

Sokkal több feltételt tudsz megadni. Egy párat, már kijelöltem és ezeket a telefonokat dobta ki nálam.

2016. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért azon az oldalon nézegessek? Az mivel jobb az aliexpress-nél? A linkelt oldaladon legalább ingyenes a kiszállítás?
2016. nov. 7. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban nézz körbe rajta, mert ezek, külföldi webshopok ajánlatait adja neked - nem csak az aliexpress-ét, hanem a TinyDeal és ha jól tudom, a Gearbest és az Amazon is rajta van.
2016. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vennek a helyedben kinai alja markakat de te tudod. A Huawei jo esetleg.
2016. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"kínai alja márkát"

A hozzáértés és becsülendő

Okosabbat sz@.rok nálad

2016. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gondolom egyébként azért forgalmazzák itthon is, és adnak rá 1 év garanciát, mert akkora hulladék.

2 évet tartson ki a telefon, utána ugyanannyiért veszek megint dupla olyan jót, és nekem is ugyanúgy akadás nélkül fog futni rajta minden, mint másnak a 100 ezres telefonján.


Annyira nem értem azokat, akik 100 ezreket költenek telefonra...

2016. nov. 8. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:
49%-os egy senkihazi se.gfej vagy, en egyetemre jarok.
2016. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég fiatal lehetsz. Illetve had ne mondjam hogy ma már a diploma nem egyenlő az értelemmel.
2016. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt az allitja, aki tutira nem jart oda, es csak kozhelykent puffogtatja, hogy a diploma nem egyenlo az ertelemmel, amikor belatasa sincs a dolgokba. Esetleg bolcseszszakoknal igy van, de nem arra jarok.
2016. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Intézzétek el ezt már privátba, ne itt. Továbbra sem az emberi kapcsolatok, vagy az oktatás a téma.

Kérdező - milyen telefont választottál? Sikerült valamit?

2016. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!