Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom, hiába...

Elromlott a telefonom, hiába vittem szervizbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Májusba vettem egy iPhone-t. Minden hónapban rendesen fizettem a részleteket, panasz nem lehetett rám. Most viszont kb. 1 hónapja elromlott, nem tudtam bekapcsolni, ezért bevittem szervizbe, ott a pasi szintén megállapította, hogy nem lehet bekapcsolni. Elküldték szervizbe, következő héten már vissza is kaptam, be tudtam kapcsolni. A mellékelt papíron nem találtam semmit, hogy javítottak volna rajta. Egy hétig hibátlanul működött, viszont elkezdte, hogy magától kikapcsolt és mostanra már ugyan ott vagyok, hogy nem tudom bekapcsolni. Megnéztem a szervizes papírt, akkor láttam, hogy a szervizbe NEM TALÁLKOZTAK EZZEL A HIBÁVAL. Ezek szerint hozzá se nyúltak? Mit tudok most csinálni, hogy valaki tényleg csináljon vele valamit? Bosszant, hogy fizetem itt a számlákat, és egy raklap f*st kapok érte... lehet ezzel valamit kezdeni?

2016. nov. 7. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd be személyesen iphone szervizbe
2016. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg ne hőbörögj, mert tök hülye vagy az értelmezéshez is.

"NEM TALÁLKOZTAK EZZEL A HIBÁVAL."


Az, hogy nem találkoztak ezzel a hibával, az pontosan azt jelenti, hogy nem találkoztak olyan hibával, amit te leírtál, vagy amiért beadtad. AMI NEM EGYENLŐ azzal, hogy egyáltalán nem nyúltak hozzá, vagy nem javították meg.

Van olyan rossz állapotú telefon képzeld, hogy hiába javítanak rajta, akkor is rossz lesz, még, ha akkor jó is volt a helyszínen és úgy tűnt.


Nem kell alapvetően rosszat gondolni, csak kicsit a dolgok mögé kell nézni, és a korlátoltságot lehetőleg mellőzni...


Lehet végleg elromlott a telefonod ennyi.

2016. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidd vissza mi ezen olyan nehez megmondod h ujra előjött a hiba es kesz
2016. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja aztán újra visszaküldik és megint szar lesz... kösz a semmit
2016. nov. 7. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Tudod, ha okosabb lennél, nem itt kérdezősködnél..
2016. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# szerintem apple szervizbe dolgozik lol

a poén ott van hogy van 1év gari+1év szavatosság (eu törvény miatt) mit kötelező adni ha nem javítható cserélni kell nekik...

Nem "Lehet végleg elromlott a telefonod ennyi." PFFF persze


Vidd vissza, jelezd, hogy megint van a probléma és a fszd tele van, csinálják meg, vagy cseréljék ki.

2016. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Hogy leht hibas egy ajfon? Ezt nemertem
2016. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!