Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magától zenélő, ébresztő honor?

Magától zenélő, ébresztő honor?

Figyelt kérdés

Vadi új készülékem akkor is ébresztett, amikorra nem is volt beállitva ébresztő. Valamint egyszer csak elkezdett zenélni.


Mindkét alkalommal hiába próbáltam bezárni valamlyen futó alkalmazást,nem futott semmi. És mindkét alkalom olyan volt hogy jó ideje nem is nyomkodtam előtte.


Ez szériahiba? Másnak is ilyen? mit csináljak vele?


2016. nov. 7. 16:50
 1/4 FreddieM ***** válasza:
Próbáld gyári állapotba visszaállítani a készülék szoftverét, ha ez sem megoldás, akkor szerviz.
2016. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak én bambáztam el és akkor emailt kaptam és amiatt zenélt.

Még figyelem.

2016. nov. 7. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátom telefonjával is hasonló a helyzet....új kora óta, valami miatt azt csinálja, hogy minden egyes héten péntek hajnali 3-kor bekapcsol az ébresztő. Átnéztünk már minden beállítást, többször visszaállítottuk gyárira, mégsem szűnik meg. Így hát annyit tudunk csinálni, hogy csütörtök este kikapcsoljuk, hála istennek, hogy ezek a modern telefonok már nem ébresztenek kikapcsolva :D
2016. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh,az gáz. gmailes ? naptárban nincs beállitva valami neki?


Úgy tűnik nálam megoldódott a dolog. Értesítő hangnak zene volt beállítva és minden emailnél,facebook üzenetnél zenélt.

2016. nov. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!