Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-om van, lemerült...

IPhone 6-om van, lemerült teljesen, kikapcsolt (sokszor volt már így), felraktam töltőre, nem töltött. A képernyő fekete, de hangot ad ki. Mi baja lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Vártam, kábelből csak egy van, de próbáltam másik adapterrel. Most már kiadja azt a hangot, amit akkor szokott, amikor fel rakom töltőre, illetve, bekapcsolás után be kell írni a kódot, és ha nyomogatom a kijelzőt, akkor hallom a gombhangokat, de a kijelző koromfekete. Valami ötlet, hogy mi lehet vele?
2016. nov. 7. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, ennyi baj van azokkal. Minden második kérdés iPhone-ról szól.
2016. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leejtetted?
2016. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szervizbe volt már?
2016. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem ejtettem le.

Nem volt még szervizben, mert most történt és itt ilyenkor már nincs nyitva. Csak frusztrált ez az egész és gondoltam hátha valaki tudja, hogy mi lett vele.

2016. nov. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!