Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a követőkért...

Mit csináljak a követőkért Instagramon?

Figyelt kérdés
Már sok mindennel próbálkoztam az Instagramon sokmindennel,hogy sok követőt szerezzek.Valami segítséget kérnék ,hogy milyen képekkel/milyen technikákkal szerezhetnék kb.120követőt(ugyanis ezlenne a cél)?

2016. nov. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek?
2016. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg, minek?


Ha sok követőt akarsz, nézél ki átlagon felülinek.

Vagy az is elég, ha lány vagy és ribizlis kiteszed a melleidet képeket raksz oda fel.

2016. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok es ,hogy ertsem az átlagon felülit?
2016. nov. 9. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Visszakovetlek. Levanderlime a fiokom
2016. nov. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De na valami tippet adjatok !
2016. nov. 11. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyurd ki magad, legyen mögötted egy drága autó, legyen belőt páwa hajad, swag-es ruháid, villants tetkót. Brad Pitt szerű legyen az arcod, de ha justin bieberesen nézel ki, akkor is lehet sok követőd.


Hajrá! A Haza számít rád!

2016. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En amugy azt szoktam csinlani hogy hashtagba beirom hogy f4f followforfollow likeforlike stb meg bekovetek 5000 embert ebbol 2000 visssa kovet majd kitorlom xD amugy hiaba nez ki valaki jol attol az emberek meg nem fognak megismerni ha nem szerepelsz tvben stb
2016. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"Hajrá!A haza számít rád!"xdxd köszi srácok a segítséget kipróbálom.
2016. nov. 12. 18:48
 9/10 anonim válasza:

Posztolj néha tájképeket

Ne rakj ki túl sok szelfit

En ezzel 2300 kovetoig jutottam es egyre többen jönnek

2016. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hat ha egyedi képeket raksz fel ( nem csak snapen kutyás szelfiket) mint pl tájkép vagy valamiről egy jól elkapott pillanat. Fontos hogy jo minőségűek legyenek. Szerintem ne csináld hogy be követsz több ezer embert aztán visszakövet a fele. Véleményem szerint hülyeség. Ha akarod hogy magad miatt meg az egyedi képeid miatt kövessenek akkor ne csináld. De persze mindenki más. Ahogy te érzed. De azért elmondanám hogy en a saját képeimmel értem el 3200kovetot es nem azzal hogy be ki kovetgettem az embereket :) sok sikert

Bocsi az esetleges hibákért telorol írtam :D

15/f

2016. dec. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!