Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi esely van ra?

Mennyi esely van ra?

Figyelt kérdés

Ha hasznaltan veszek telefont magyarorszagon van ra esely hogy lenyomzonak ra. Viszonylag olcson vettem egy olyan telefont ami 150-160 ezer fotint ujonnan.(30ezer).

Az elado adatai rajta voltak mivel semmit nem erzekelt a kijelzo es nem is tudta feloldani de ide adta a kodjat.Szerintetek van ra esely hogy van valami hatranya vagy ilyesmi? A telefon eredeti, jotallast mindent kaptam hozza.


2016. nov. 9. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval valaki ahelyett, hogy garanciában megjavíttatta volna a 150 ezres telefonját, inkább elpasszolta neked 30-ért, adataival, mindennel együtt? Valahogy nekem ez nem kerek.
2016. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nekem se igazabol, bar a telefon tipusa sony xperia x. Egyebkent kwpernyo toresre nincs garancia, a csereltetese meg 50ezer.
2016. nov. 9. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, ki nyomozna le?
2016. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo ez tudom hkgx hulye kerdes volt, es amugy az elado..
2016. nov. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!