Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon állna jobban egy férfinél?

Figyelt kérdés

Csereutalványt kapok a Samsung-tól, mert a régi S4-es készülékemnél javíthatatlan hibát állapítottak meg (garanciában 2x cserélték a kijelzőjét, de most megint befolyt a ragasztó, és - bár már nem volt garanciás - bevizsgálás után felajánlották a vásárlási értékben kiállított csereutalványt).


Minimális ráfizetéssel egy S7 Edge-et akarok venni, viszont mivel szolgáltatónál vettem kedvezménnyel az S4-et, csak ott tudom levásárolni az utalványt, ez az egyetlen megkötés.

Fehér - arany - fekete színben elérhető.

A fehér kilőve, 1x volt fehér készülékem, minden meglátszott rajta, meg sokan mondták is, hogy nem igazán férfia szín.

A fekete nagyon bejön, de azon is meglátszik minden ujjlenyomat, azonkívül elégé világias benyomást keltő ezzel az üveg hátlappal, meg mivel szinte mindenkinek az van, sablonos is nekem kicsit.

Az arany tetszene még, de azt nem nagyon láttam más férfiaknál, hogy olyan telefonjuk lenne (semmilyen márkában).


Szerintetek maradjak a feketénél, vagy merjek aranyat választani?

Belül mindkettő ugyanaz lesz nyilván, ami számomra a fontosabb, de ha már választhatok, akkor előtte körbejárom kicsit ezt a vonalat is! :)


(Üzletkötői munkakörben vagyok, viszonylag sokat találkozom ügyfelekkel.)



#telefon színe #férfia szín
2016. nov. 10. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy , egy férfinál nem a telefonnak kell jól állni.
2016. nov. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így néz ki a S7 aranyban: [link]

Ahogyan elnézem, ez elegánsan hát.

Amúgy nekem volt rózsaszín színben telefonom (nem éppen okos, de nem is volt annyira kicsi a kijelzője és filmet is le tudott játszani). Egy pillanatra sem gondoltam, hogy nőies volna.

2016. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 hehehe :-D
2016. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Mindenesetre a képen az arany edge qwa jól néz ki és határozottan exkluzív. Így igényesebbnek tűnik, mint a fekete... Aztán lehet, hogy élőben már nem...
2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!