Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes beruházni üveg fóliára?

Érdemes beruházni üveg fóliára?

Figyelt kérdés

Galaxy s6-ra lenne.

Érdemes rakatni rá üvegfóliát, vagy elég egy tok, esetleg mind 2 ?


2016. nov. 11. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

En iPhonera raktam, egy picit levesz az erzekenysegbol.


Ha nato drot gyaros vagy orbannal akkor szerintem nem kell. De ha felted a telot mert 3 fisetesbol vetted akkor feltetlenul.

2016. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 |Orfeusz| ***** válasza:
73%

Attól függ, mennyire félted. Az üvegfólia + becsúsztatós tok (bőrtok) szerintem hatékony és elegáns megoldás, ha nem ejted le a kezedből.

Karcok sajnos mindig is lesznek az üvegen, tehát csak ilyen cserélhető védőréteggel lehet védekezni. A zsebedben lévő por is összekarcolja (még a Gorilla Glasst is).


Lányoknak (néhány fiúnak is) a fülbevalóval nagyon érdemes vigyázni. A húgom a fülbevalón lévő kvarckővel karcolta szét a képernyőt telefonálás közben. Az keményebb az üvegnél, nagyon jól karcolja.

2016. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor rakatok rá.

Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 11. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzottan karc-érzékeny az S6, de én használok üvegfóliát. És egy kinyithatós tokot. Előfordulhat, hogy leejted, még ha mennyire vigyázol is, és egy tok + üveg megvédheti a képernyőt és a hátlapot, na meg a kitüremkedő kamerát.
2016. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Öcsém illetve nejem is tört már össze üvegfóliát. A kijelzőnek egyik esetben sem lett semmi baja. Fólia nélküli kijelzőt is összetörtek már mindketten. Szóval hatásos. Az igaz, hogy a touchpanel érzékenységét észrevehetően csökkenti, de ezt meg lehet szokni.

De mindenki döntse el maga, megér-e neki ennyit -mindenesetre egy kijelzőcsere nem kis összeg...

2016. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Még egy megjegyzés: a szilikontok + üveg kombó eddig mindenkinek bevált...
2016. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tervben van + tok is.

Ezt néztem

[link]


Elég drága, de nagyon tetszik.

2016. nov. 11. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen randák ezek a telók hátulról!
2016. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja ugyanez ebayrol max 1000-2000 forint

Eleg hülye vagy ha annyiért megvennéd (és még jol se néz ki)

2016. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8-9

Nem a kérdésre adtatok választ.

#9 Ebay-en is néztem, ott 4600 Ft lenne, de már nem kapható ez a szín.

Az meg, hogy kinek mi tetszik nincs jelentősége.

Mindenki másnak ment a zöld kéz.

2016. nov. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!