Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tükrözzem a telefont...

Hogyan tükrözzem a telefont TV-re?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace 4 telefon (Android 4.4.4) képernyőjét szeretném tükrözni egy Samsung SmartTV-re, de nem működik egyetlen mirror shareing programmal sem, pedig többet is kipróbáltam. A Huawei Nova-mat csont nélkül viszi, igaz, hogy abban eleve van hasonló program.

Van valakinek tippje, hogy mi lehet a baj?


2016. nov. 11. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Samura létezik valami eredeti samu tükröző app.

Egyébkénd androidon tényleg nehéz, xar az egész renszer. iPhonnal ott van az Apple TV, simán megy Airplayel.

2016. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Már megint írja ez a nyomorék 45%-os iphone fan a baromságait...


,xar az egész android rendszer"


felkéne dugni a valagadba a világ összes iphone-ját te szánálom, hogy jól érezd magad.

Semmit nem tudsz a telefonokról.


Kit érdekel, hogy iphone-on olyan könnyen megy az?

Nem iphone-ja van a kérdezőnek, sőt még nem is olyan az iphone-okkal megegyező kategóriájú telefont használ..


Válaszom a kérdésre:


Ace4 egy burál gyenge teló, nem hiszem hogy arra meglehet oldani, hogy menjen a tükrözés normálisan.


Nekem egy normális csúcskategoriás samsungom van, ott alapból van rajta app, amitól lazán tükrözöm a képet.

2016. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi na. Nem akartam felbazzni az idegeid. Nekem egy gyenge iphone4s-el is megy az airplay, nem kell ahhoz csúcsteló.


Szerintem attól hogy a kérdezőnek andrója van, gondolom szabad szólni milyen jobb megoldások léteznek és milyen minőségben. Én is ugy vettem iphonet hogy mások mondták milyen jo, addig én is kinlódó andrós voltam, azt se tudtam miazaz airplay.

2016. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!