Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlottak a hangszabályozó...

Elromlottak a hangszabályozó gombjaim iphone telefonomon?

Figyelt kérdés
Iphone 4 készülékem van, apukámtól kölcsön kaptam, 5 éves telefon. A rezgés-némító és a halkító, hangosító gombok nem működnek. (Plusz info: a telefon üveg hátlapja be van törve.) Próbáltam megtisztogatni, de sajnos épp abban a helyzetben romlott el, amikor le volt némítva, így nem hallom ha hívnak, ha értesítéseket kapok...stb. A média hangját tudom szabályozni azzal, hogy felhúzom az alsó menüsort, és a hangerő skálán beállítom, de ez alap, és sajnos nincs a beállításokban (vagy nem találtam meg) rezgés-némítás lehetőség. Szervizben megoldható lenne? Esetleg tudtok valami alkalmazást, ami be tudja állítani, hogy le legyen-e némítva, vagy rezgésre/csengőhangra állítva? Remélem, érthető voltam :c :3

2016. nov. 11. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2016. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beépitett Accesibility beállitásokban aktiváld a virtuális gombokat.
2016. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, második válaszoló, valahogy be sikerült állítanom a kisegítő lehetőségeknél (accesibility) amit javasoltál :) ment a zöld kéz
2016. nov. 12. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!