Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van vagy nincs időszaki díja...

Van vagy nincs időszaki díja a Domino Most-nak?

Figyelt kérdés

Ez áll a honlapjukon:


"Ha dominós vagy, kapcsold be új ingyenes opciónkat, amivel mobilhálózaton belül 9 Ft-ért, más hálózatba 19 Ft-ért telefonálhatsz vagy küldhetsz SMS-t.


Nincs időszaki díja"


Ehhez képest mikor bekapcsoltam (ma), azt mondta be a szolgáltató, hogy az időszaki díj december 12-én kerül levonásra.


Vagy nem lehet bármely díjcsomaghoz kapcsolni?


2016. nov. 12. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Jelenleg nulla forint. Ezt vonja le majd december 12.-én. Tehát gyakorlatilag nincs.
2016. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Biztos?


De akkor minek mondja be? Nem szeretnék meglepetést...

2016. nov. 12. 18:50
 3/6 anonim válasza:
most nincsen, de nem lehet tudni, mit találnak ki később.
2016. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És értesítenek róla?
2016. nov. 25. 23:08
 5/6 anonim válasza:
Hát, nekem szoktak.küldeni sms-t hogy díjaink meg blabla változnak ezzel és ezzel az időponttal, részleteket a honlapn talál, vagy valami ilyesmit. De most hogy erről.külön értesítenek e azt nem tudom. Különben nem értem, mert én bentem a boltba, ott akartam beállíttatni, de a hapsi azt mondta h az csak társkártyával lehet, és nekiállt vmi mást ajánlgatni, amiből nem kértem. Szerintem átvágta a fejemet....dominos feltöltőkártyám van.
2016. nov. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bentem=bementem
2016. nov. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!