Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok androidot rendszert...

Hogy tudok androidot rendszert törölni?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont, amire állítólag 5 rendzsert akartak rá tenni, de rosszatt tettek rá, vagy nem tudom.

És én ezekkel foglalkozom, de rendszert még nem töröltem.

Hogy azt lehetséges?


2016. nov. 12. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? Mtk vagy QC a proci?
2016. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha "ezzel fogllakozol" akkor már rájöhettél volna, hogy akkor törlöd a rég rendszert, mikor ráflesseled az újat.
2016. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Ha van custom recovery rajta, akkor onnan könnyen wipe-olhatod a /system partíciót. De ha ezekkel foglalkozol, akkor úgyis tudod. Ha nincs, akkor bootloader módban indítva ugrassz fel egy stock ROMot.
2016. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: HTC Desire 820us

2. válaszoló: köszönöm válaszod, de legközelebb ne ülj gépelé!

3. pontosabban nem írtam le problémám.

lényeg hogy 4.4.4 rendszer volt rajta, a volt gazdája 5.0.2 probált rá tenni. ez által olcson hozzájutottam, csak nem tudtam hogy nem jutok vele semmire.

lényeg hogy rajta van, de semmi képet nem ad. Pedig a kijelző is jó.

Probáltam vissza rakni a 4.4.4 androidod, de újra indúl a telefon állandóan mikor indúlna a program.

mert ugye kikapcsolt állapotban kellene lennie.

Nem tudok rájönni pontosabban mi a hiba.

2016. nov. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!