Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom fülhallgató csatlako...

Telefonom fülhallgató csatlakozójába víz került és azt érzékeli, hogy be van dugva a fülhallgató. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fürdésnél a telefonomat (Huawei Ascend y625) vízbe ejtettem. Minden működik,viszont azt érzékeli a telefon,hogy a fülhallgató be van dugva. Később az előlapi kamerája is bepárásodott. Az aksit,SIM kártyát és az SD kártyát kiszedtem. Az előlapi kamerából kezd eltűnni a pára. Jól tettem,hogy a telefont egy pokrócba tettem és azzal együtt egy párna alá? Vagy ha a fülhallgató csatlakozójába jutott víz akkor mi a teendő?

2016. nov. 12. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy mielőtt pokrócba és párna alá tettem volna áttörölgettem a telefont
2016. nov. 12. 20:41
 2/3 anonim ***** válasza:

A párnától és a pokróctól milyen eredményre számítasz?

Mert ha arra hogy "melegen tartja"ezért hamarabb elpárolog belőle a pára akkor arra nem jó,ahoz valami hőkisugárzás is kellene amit a hőszigetelés nem enged elszökni...

Ha a radiátorra teszed több órára/napra az jobb,vagy temesd egy pohár rizsbe mert az állítólag kiszívja a párát a készülékből.

2016. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem pont egy pohár rizsbe tettem,mert nem volt itthon sok. Fél zacskó... több mint a semmi. Köszi a kommentedet
2016. nov. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!