Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 3s vagy Xiaomi...

Xiaomi redmi 3s vagy Xiaomi Mi 4c? Természetesen más telefonokat is lehet írni ilyen árkategóriában (max ~50e Ft)

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mi4c,erősebb és jobb a támogatása.
2016. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:
59%

#1

Mi4c-nak nem bővíthető 16gb tárhelye van. Ez kb app-oknak elég, képeknek zenéknek videóknak nagyon kevés.


Redmi 3s jobb vétel, és strapabíróbb is mint a Mi4c.

2016. nov. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Mi4c,viszzont az a 16gb borzasztóan kevés még átlagfelhasználásra is. Nézd meg te miket tartassz a mobilodon, esetleg mennyi tárhelyet foglalnak a cuccaid most (appok, képek,zenék)
2016. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3S jobb vétel már.
2016. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16-os Mi3-am van és eléggé sovány a tárhelye. Kb 12.6GB ami felhasználható ebből. Mondjuk én OTG-vel megoldom, mert a xiaomi-t hiába dugom rá a céges gépekre nem ismeri fel csak, hogyha feltelepítette a programját. Azt meg nem tudom, mivel rendszergazdai korlátozás van.

Viszont az OTG nekem tökéletes, azt pendriveként is tudom használni.

Ezzel számolj, hogyha a 16-ost választod.

Vegyél belőle 32-est azzal sokkal több tárhelyed lesz. Meg a 32-es hardverileg is erősebb. Nem írtad, hogy melyiket nézted.

Viszont ha a dualsim nem lényeges, akkor a Redmibe tudsz tenni memkártyát jóval nagyobbat is.

2016. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!