Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a díjcsomag milyen lenne a...

Ez a díjcsomag milyen lenne a Telekomnál?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne, hogy ehhez a csomaghoz elég, ha 18 éves gimnazista vagyok, vagy felsőoktatási igazolvány kell?


[link]


Ha 18 éves koromban megigényelhetem, akkor ez milyen lenne? Azt kell rólam tudni, hogy 17 éves vagyok, és 18 éves korom után szeretnék havi díjjal telefonálni, mert eddig, ahogy most is, feltöltőkártyás vagyok, és soha nem volt mobilnetem, így már érthető, hogy jó lenne. Ezért nem vagyok tájékozott a díjcsomagokban, azt sem tudom, mi mit jelent, de ez a Like S szemet szúrt. Valóban olyan jó, amilyennek látszik?


És ez úgy működik, hogy 18 leszek, beregisztrálok, és megrendelem életem első díjcsomagját havi 2790-ért, és akkor lesz mindenem, amit ott felsorolnak? Mert az király lenne.



2016. nov. 14. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
HA nem telefonálsz nagyon sokat, akkor jó.
2016. nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Feltöltős vagyok és van mobilnetem :$ (Telenor)
2016. nov. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Domino Most opcióval jelenleg 19 forintért telefonálhatsz bármelyik hálózatba, hálózaton belül meg csak 9-ért. Szóval ha ez is szempont és van jó árban egyéb lehetőség mobil netre, akkor nem biztos, hogy olyan nagy királyság ez.

Itt a téma topikja, én itt kérdeznék erről.

[link]

2016. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset telefonálok, szóval az nem szempont. Heti 2 hívás, abból 1-szer engem hívnak.
2016. nov. 14. 14:34
 5/5 anonim válasza:
Már többször leírtam másoknak, hogy a Telekom egy RABLÓBANDA!!!!! Jól gondold át , hogy mit akarsz!!! Főleg, ha előfizetéses akarsz lenni!!! Idöközben meggondolod magad,csak súlyos pénzekért cserébe tudsz majd kiszállni, ha egyáltalán lessz rá fedezeted!!!! Találsz a neten szolgáltató/ár összehasonlító oldalakat! [link] vagy [link] stb... !!! Előbb nézd át és csak utána dönts!!! Szerintem HÜLYESÉG az előfizetés FŐLEG A TELEKOMNÁL !!!!
2016. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!